szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret: wywiad podczas 13. urodzin FASHION MAGAZINE

Margaret: kiedy debiutancka płyta? [wywiad video!]

Margaret swoim hitem Thank You Very Much zaostrzyła nasz apetyt na muzykę polskich wykonawców reprezentującą światowy poziom. Podczas 13. urodzin Fashion Magazine zapytaliśmy wokalistkę kiedy możemy oczekiwać jej debiutanckiej płyty. Zobacz nasz wywiad z Margaret!

Tagi: fashion magazine, margaret, margaret album, margaret nowa piosenka, margaret płyta, margaret rihanna, margaret rozmowa, margaret thank you very much, margaret videoczat, margaret wideoczat, margaret wywiad, thank you very much

Margaret: debiutancka płyta [wywiad video!}

Margaret na 13. urodzinach Fashion Magazine

fot: WBF

Margaret jest wszechstronną artystką. Oprócz niezaprzeczalnego talentu wokalnego, piosenkarka już od kilku lat interesuje się modą i prowadzi bloga modowego. Łącząc obie swoje pasje, Margaret pojawiła się na 13. urodzinach Fashion Magazine w warszawskiej Soho Factory, gdzie wśród wielu atrakcji, odbyły się m.in. koncert Matta Pokory czy Mroza, a także liczne pokazy mody.

Impreza stała się okazją do rozmowy z Margaret na temat jej niecierpliwie oczekiwanej przez fanów płyty. Wokalistka zdradziła nam co dzieje się w tym momencie jej muzycznej kariery oraz czego możemy oczekiwać na jej debiutanckim albumie.

Zobacz kulisy powstawania teledysku Margaret Thank You Very Much! >>

Posłuchaj Margaret w repertuarze Rihanny! >>

Za tydzień jadę do Szwecji do moich producentow i będziemy nagrywać - powiedziała nam Margaret - bardzo skupiamy się teraz na robieniu muzyki.

Zobacz cały wywiad z Margaret!


Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!