szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret będzie gwiazda na niemieckiej scenie muzycznej?

MARGARET ROBI KARIERĘ W NIEMCZECH: Polka zaczęła światową karierę! Zobacz jej występ!

Margaret marzy o międzynarodowej karierze! Polka zdradziła, że swoją płytę chce promować także za granicą. Pierwsza próba już za nią. Wystąpiła w niemieckiej telewizji i dzięki temu pokazała się szerszej publiczności. Czy Polka to dobry materiał na eksportową gwiazdę?

Tagi: margaret, margaret akustycznie, margaret j piosenka, margaret j teledysk, margaret j thank you very much, margaret płyta, margaret występ, margaret występ w niemczech, margaret wywiad

MARGARET ROBI KARIERĘ W NIEMCZECH: Polka zaczęła światową karierę! Zobacz jej występ!

Margaret będzie gwiazda na niemieckiej scenie muzycznej?

fot: Margaret (oficjalny fanpage)

Margaret robi coraz większą karierę. Jej przebój Thank You Very Much jest tak popularny, że zdobywa listy przebojów w całym kraju. Z kolei teledysk do tej piosenki spowodował spore medialne zamieszanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Na tegorocznym festiwalu Top Trendy artystka zdradziła w jednym z wywiadów swoje najbliższe plany na przyszłość. Przyznała, ze niedługo wyda swój minialbum i będzie go promować także za granicą - m.in. w Niemczech. Swoim podbojem za naszą zachodnią granicą wokalistka chwali się na swoim profilu na Facebooku. Wrzuciła tam kilka zdjęć ze swojego pobytu w Berlinie i Monachium.

Margaret miała m.in. wywiad dla niemieckiego magazynu Bravo oraz wystąpiła na żywo w popołudniowym show niemieckiej telewizji ZDF. Jej debiutancki singiel usłyszały dzięki temu miliony widzów. Polka pokazała się w telewizji w lekkiej, żółtej spódnicy i koszulce z nowej kolekcji marki Local Heroes, której jest twarzą.

Według ekspertów Margaret ma dobre warunki, żeby zrobić międzynarodową karierę. Jej karty przetargowe to wyrazisty wizerunek i wpadająca w ucho piosenka, którą udało się wyprodukować na światowym poziomie, a teledysk do niej jest bardzo oryginalny.

Zobacz też występ Margaret w telewizji ZDF:




Autor: ko

Zdjęcia: Margaret (oficjalny fanpage)

Publikacja: 23.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!