szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret wystąpi na niemieckim festiwalu Stars For Free 2013

Margaret wystąpi na festiwalu w Niemczech! Wokalistka zaczyna zagraniczną karierę

Margaret wystąpi na festiwalu Stars For Free 2013 w Berlinie organizowanym przez popularną stację radiową RTL Radio. Gwiazda zaśpiewa tam swoje największe przeboje, w tym piosenkę Than you very much, która od miesięcy święci sukcesy za zachodnią granicą.

Tagi: margaret, margaret festiwal stars for free 2013, margaret festiwal stras for free 2013, margaret festiwal w niemczech, margaret na festiwalu w niemczech

Margaret wystąpi na festiwalu w Niemczech! Wokalistka zaczyna zagraniczną karierę

Margaret będzie gwiazdą festiwalu Stars For Free 2013 w Niemczech

fot: WBF

Znana z takich hitów jak Thank you vey much i Tell me how are ya Margaret już wkrótce pojawi się na niemieckim festiwalu w Berlinie Stars for Free 2013. Imprezę organizuje popularna stacja radiowa RTL Radio. Margaret będzie jedną z gwiazd, która zaśpiewa swoje największe przeboje.

Polska wokalistka wystąpi obok takich sław jak brytyjski zespół The Wanted czy znany z przeboju Boro Boro Arash. Poza tym na imprezie wystąpi szereg niemieckich artystów, którzy biją rekordy popularności u naszych sąsiadów, m.in. Sascha Grammel czy Lukas Graham.

Udział Margaret w tak dużej imprezie to kolejny krok w budowaniu kariery za granicą. Przypomnijmy, że wokalistka promowała niedawno swój album w Niemczech i pojawiła się na berlińskim tygodniu mody. Jej piosenka Than you very much od miesięcy grają najpopularniejsze rozgłośnie radiowe za zachodnią granicą. Hit pojawił się nawet jako tło muzyczne w reklamie nowej ramówki jednej z największych stacji komercyjnych w Niemczech - PRO7.

Zobacz także: Margaret robi karierę w Niemczech! Zobacz jej pierwszy występ za granicą>>>>

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 24.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!