szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Margaret została twarzą marki Maybelline w Polsce!

Margaret została twarzą marki Maybelline w Polsce!

Maybelline to topowa marka kosmetyczna znana na całym świecie. Swoje inspiracje czerpie wprost z ulic Nowego Jorku, a wokół niej skupione są wyjątkowe dziewczyny – m.in. Adrianna Lima, Gigi Hadid. Teraz do grona ambasadorek marki dołączyła Margaret, którą można zobaczyć w składzie serialowej ekipy Make Up in the City. Premiera nowych odcinków na kanale Maybelline w każdą środę o godz. 16.00.

Tagi: margaret, maybelline, serial maybelline, serial z margaret

Margaret została twarzą marki Maybelline w Polsce!

Margaret to inspiracja dla milionów młodych Polek! Jej historia jest najlepszym przykładem, że jeśli na swój sukces pracujesz ciężko, nie poddajesz się po drobnych porażkach, to absolutnie wszystko jest możliwe! Nie dziwi więc, że to właśnie marka Maybelline, której hasło-manifest brzmi: „Make it happen” dostrzegła w Margaret pierwiastek „it girl” i zaprosiła gwiazdę jako ambasadorkę marki do pierwszoplanowej roli w najnowszym serialu wyprodukowanym przez Maybelline! Tym samym do oficjalnych fanek kultowych kosmetyków wprost z Nowego Jorku, tuż obok gwiazd światowej sławy, dołącza pierwszy raz w historii Polka!

Make Up in the City to najnowszy serial z udziałem Margaret, realizowany w Warszawie, którego motywem przewodnim jest oczywiście makijaż. W przeciwieństwie jednak do długich i często mało atrakcyjnych tutoriali, tajniki make-upu, triki, trendy są przedstawione w lekki i zabawny sposób. Wszystko za sprawą udanego miksu osobowości na planie filmowym oraz doboru tematu. W składzie serialowej ekipy Make Up in the City obok Margaret występują Beksy – Ola i Nadia z drugiego w Polsce kobiecego kanału z milionem subskrypcji, Ola „Olciiak”, topowa fashionistka oraz Wiki z kanału „Tofiki”. W tajniki make-upu wprowadza dziewczyny Jarek Jóźwin, oficjalny makijażysta marki Maybelline New York.

W każdą środę o godz. 16.00 na kanale marki Maybelline na YouTube fanki makijażowych perypetii Margaret dowiedzą się jak wygląda przygotowanie jej scenicznego makijażu, mogą towarzyszyć gwieździe podczas przygotowań na wesele przyjaciółki czy festiwal. Nie zabraknie też dziewczyńskiego wyjścia na miasto całego Maybelline Squad.

Poszczególne sceny serialu nagrywane są m.in. na słynnym dachu klubu The View czy w najmodniejszej lokalizacji sezonu – wake parku. Twórcy serii już teraz zapowiadają, że wraz z kolejnymi odcinkami – fabuła rozkręci się na dobre. W dostępnym już odcinku wakacyjnym Ola i Nadia z kanału @Beksy zamieniają się w prawdziwe syreny! Oprócz tego, że poszaleją na wake’ach, sprawdzą nowości makijażowe i poznają triki przydatne do wykonania metalicznego looku z pomocą przebojowego Jarka Jóźwina.

Premiera nowych odcinków w każdą środę o godz. 16:00

  • Facebook: https://www.facebook.com/maybellinepolska/?fref=ts
  • Instagram: https://www.instagram.com/makeupinthecitypl/

margaret

Autor: materiały prasowe Maybelline (big-picture)

Publikacja: 02.08.2017, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!