szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Życzenia na święta wielkanocne od Margaret

MARGARET: życzenia na Wielkanoc dla swoich fanów!

Życzenia na święta wielkanocne nagrała dla swoich fanów Margaret, autorka hitu ostatnich miesięcy Thank You Very Much. Zobacz wideo i posłuchaj życzeń na Wielkanoc od Margaret!

Tagi: margaret, margaret piosenki, margaret teledysk, margaret thank you very much, thank you very much, życzenia na święta, życzenia na święta wielkanocne, życzenia na wielkanoc, ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

MARGARET: życzenia na Wielkanoc

Margaret, autorka hitu Thank You Very Much

fot: Margaret (oficjalny fanpage)

Życzenia na święta sprawiają niektórym składającym wiele trudności. Jak życzyć, by było zabawnie i niebanalnie? Sztukę  tę opanowała bezbłędnie Margaret, która z okazji zbliżającej się Wielkanocy, nagrała dla swoich fanów wideo.

Margaret przed ukazaniem się głośnego teledysku do utworu Thank You Very Much, znana była przede wszystkim jak blogerka modowa. Po premierze debiutanckiego singla, blondwłosa wokalistka jest uważana za jedną z najbardziej interesujących wokalistek na polskiej scenie muzycznej, której karierze zdecydowanie warto się przyglądać.

Jak powstawał teledysk Margaret Thank You Very Much >>

Zobacz wywiad z Margaret dla portalu Glamki.pl! >>

Posłuchaj jakie życzenia na Wielkanoc składa swoim fanom Margaret!Autor: monroe

Zdjęcia: Margaret (oficjalny fanpage)

Publikacja: 30.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!