szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Maria Sadowska wraz z mamą – Lilianą Urbańską nowymi Ambasadorkami #pięknieproste

Siła kobiet. Chyba nikt nie wie lepiej, co w praktyce oznacza to hasło niż Maria Sadowska wraz ze swoją mamą - Lilianą Urbańską. Obie spełnione zawodowo i życiowo, realizują swoje pasje oraz wzajemnie się wspierają. Właśnie rozpoczęły przygodę z projektem #pięknieproste, stając się jego Ambasadorkami. Czytelniczki bloga www.pieknieproste.pl mogą przeczytać autorskie wpisy artystek oraz osobiście przekonać się jak nowoczesna technologia wpływa na ich życie.  

Tagi: #pięknieproste, liliana urbańska, maria sadowska, Samsung

Maria Sadowska wraz z mamą – Lilianą Urbańską nowymi Ambasadorkami #pięknieproste

fot: mat pres

Maria Sadowska to uzdolniona piosenkarka i reżyserka zaangażowana społecznie. Codziennie zarządza swoją firmą odzieżową, a już wkrótce ponownie zostanie mamą. Z kolei jej mama – Liliana Urbańska to piosenkarka, artystka z ogromnym dorobkiem, wielokrotnie nagradzana, osoba niezwykle aktywna towarzysko. Duet doskonały, bo oparty na sprawdzonych relacjach mama – córka, wzajemnym zaufaniu i wsparciu.

Maria z Lilianą będą dzielić się swoimi zwykłymi – niezwykłymi historiami na blogu www.pieknieproste.pl. Czytelniczki poznają świat nowych technologii z dwóch odmiennych, ale uzupełniających się perspektyw. Z jednej strony zwariowanej i wielozadaniowej Marii, która otwarcie mówi, że trudno jest jej wyobrazić sobie swój dzień bez nowoczesnych technologii. Z drugiej, nie zabraknie także wpisów Liliany, która z nieukrywaną niecierpliwością chce nadrobić zaległości na technologicznym polu i udowodnić, że nowoczesne urządzenia i akcesoria nie pytają o wiek.

Świat jest tak barwny i fascynujący, że skupianie się tylko na jednej rzeczy to totalne marnotrawstwo czasu. Nie boję się wyzwań i wysoko ustawionej poprzeczki, a realizacja kilku zadań jednocześnie nie sprawia mi kłopotu. Przecież jestem kobietą! Teraz, gdy najnowsze zdobycze techniki są powszechnie dostępne, a obsługa poszczególnych urządzeń intuicyjna, nie wyobrażam sobie bez nich życia. Dzięki nowym technologiom mogę być kobietą zorganizowaną! Ułatwiają mi kontakt z bliskimi, pozwalają zaoszczędzić czas i zapewniają rozrywkę. Przy okazji projektu #pięknieproste z przyjemnością obserwuję moją mamę, którą coraz częściej przyłapuję z tabletem czy smartfonem w dłoniach – powiedziała Maria Sadowska.

Czytając historie poprzednich Ambasadorek #pięknieproste złapałam prawdziwego, technologicznego bakcyla, a kiedy kurier przywiózł mi zestaw urządzeń i akcesoriów Samsung, to cieszyłam się jak dziecko! Mój cel? Chcę przekonać Polki, że nowoczesna technologia może być naszą najlepszą przyjaciółką, bez względu na wiek – dodała Liliana Urbańska.

Projekt #pięknieproste powstał z potrzeby przybliżenia Polkom nowych technologii w inspirujący, przyjazny i angażujący sposób – za pośrednictwem zaproszonych Ambasadorek, które prowadzą aktywny dialog z czytelniczkami. Od samego początku w propagowanie idei włączyły się kobiety niezależne, nowoczesne i ambitne. Wśród nich znalazły się – projektantka mody - Rina Cossack, lekkoatletka – Ania Jagaciak, twórczynie FEMI PLEASURE – Ania i Kamila Nawarkiewicz, autorka bloga Mammamija – Ania Rutkowska, rysowniczka – Agata Nowicka, a teraz Maria Sadowska oraz Liliana Urbańska. Na blogu znaleźć można autorskie teksty Ambasadorek, piękne zdjęcia i codzienne inspiracje. To miejsce gdzie organizowane są konkursy dla czytelniczek oraz publikowane najświeższe newsy związane z akcją.

Wejdź na http://www.pieknieproste.pl/ i dowiedź się więcej!

Szukasz jeszcze więcej inspiracji? Zacznij śledzić profil samsungpolska na Instagram, który w całości dedykowany jest projektowi.

Zdjęcia: mat pres

Publikacja: 15.01.2015, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...