szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Marina i Szczęsny żegnają się na Instagramie!

Marina i Szczęsny wciąż bawią się na wakacjach, gdzie piosenkarka wypoczywa po przebytej operacji. Tym razem, pożegnali się z fanami na Instagramie. Ich zdjęcie skomentowała nawet Anna Lewandowska!

Tagi: marina, marina łuczenko, marina operacja, szczęsny i marina, Wojciech Szczęsny

Marina i Szczęsny żegnają się na Instagramie!

fot: Instagram Marina

Marina od dawna nie pokazywała się na imprezach i ważnych wydarzeniach. Cały swój czas spędza z ukochanym, ale fani wciąż pytali, kiedy ukaże się jej kolejna płyta. Wiemy już, że Marina ma problemy ze zdrowiem, które póki co uniemożliwiają jej koncertowanie i nadwyrężanie strun głosowych. Na szczęście, operacja Mariny przebiegła zgodnie z planem, możliwe więc, że już wkrótce doczekamy się nowej piosenki.

Przypomnijmy: Szczęsny ZAPŁACIŁ 60 tys. zł za OPERACJĘ Mariny >>>

Operacja gwiazdy odbyła się aż w Bostonie, a przeprowadził ją jeden z najlepszych chirurgów na świecie, (to on operował samą Adele!). Niestety, Marina musi przejść długi proces rehabilitacji, ale Wojciech Szczęsny umila jej każdą chwilę! Para wyjechała razem do Los Angeles, a zdjęcia z ich wakacji mogliśmy oglądać m.in. na Instagramie Mariny.

Wszystko co dobre szybko się kończy - para poinformowała, że żegna się z pięknym Los Angeles. Nie martwcie się - ich amerykańska przygoda wcale się nie kończy. Teraz czas na Las Vegas!

Ps. Nie martwcie się, rehabilitacja wciąż trwa. Powoli wracam do formy. Tym czasem #la ✈️#Vegas - napisała Marina.

W komentarzach pod zdjęciem, nie zabrakło pozdrowień od Anny Lewandowskiej!

Czekacie na nową piosenkę Mariny?

Autor: J.M.

Zdjęcia: Instagram Marina

Publikacja: 21.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Szczęsny ZAPŁACIŁ 60 tys. zł za OPERACJĘ Mariny
Szczęsny ZAPŁACIŁ 60 tys. zł za ...

Marina ma za sobą operację wycięcia polipa ze strun głosowych. Teraz okazuje się, że za operację zapłacił jej ukochany Wojciech Szczęsny. Zabieg kosztował 60 tys. złotych.

MARINA ŁUCZENKO na okładce magazynu Joy. Wokalistka opowiada o związku z Wojtkiem Szczęsnym!
MARINA ŁUCZENKO na okładce magazynu Joy. ...

Marina Łuczenko została gwiazdą najnowszego wydania magazynu Joy! W noworocznym numerze piosenkarka postanowiła podzielić się smaczkami na temat swojego nowego związku. Jakie tajemnice zdradziła piosenkarka?