szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Marysia Peszek w 20 m2 ŁUKASZA: Mam słabość do gejów, zdarzało mi się zakochiwać w homoseksualistach

Gościem ostatniego programu "20 m2 Łukasza" była Marysia Peszek. Wokalistka i aktorka wyznała prawdziwy powód tego, dlaczego nie chce mieć dzieci. Opowiedziała także co myśli o małżeństwie i homoseksualizmie.

Tagi: 20 m 2 lukasza, maria peszek, maria peszek 20 m 2 łukasza, maria peszek u jakóbiaka

Marysia Peszek w 20 m2 ŁUKASZA: Mam słabość do gejów, zdarzało mi się zakochiwać w homoseksualistów

Marysia Peszek była gościem Łukasza Jakóbiaka

fot: WBF

W talk-show "20 m2 Łukasza" gościem była Maria Peszek - aktorka, wokalistka, autorka tekstów. Znana ze skandalizujących płyt i śmiałych poglądów artystka opowiedziała o swojej nowej płycie "Jezes is aLive", która za dwa tygodnie trafi do sklepów. Przy okazji ujawniła kilka ciekawych szczegółów ze swojego życia oraz podzieliła się refleksją na temat małżeństwa, macierzyństwa, homoseksualizmu oraz picia alkoholu.

Artystka wyznała w rozmowie, że nie chce mieć dzieci. Nie potrzebuje także małżeństwa, by czuć się szczęśliwą.

Łukasz: Jak patrzysz na instytucję małżeństwa?

Maria: Kompletnie mnie nie ciekawi. Nie jest mi do niczego potrzebna ale rozumiem, że są ludzi dla których jest to gdzieś tam bardzo ważne.

Łukasz: Nie planujesz nigdy czy "nigdy nie mów nigdy"?

Maria: Nie planuję nigdy. Nie wiem co by się musiało wydarzyć.

Łukasz: A dzieci?

Maria: Nie będę miała dzieci. Dzieci jako istoty wzbudzają we mnie poczucie takiej bezradności. Bałabym się, że nie potrafiłabym zapewnić bezpieczeństwa takiemu małemu człowiekowi. Mówię o poczuciu bezpieczeństwa emocjonalnego. To jest taki kosmos łatwy do zranienia. Z własnych wspomnień z dzieciństwa mam poczucie, że życie dziecka może być również cierpieniem. Nie mam żadnych traumatycznych przeżyć za sobą, fantastyczni rodzice, fantastyczne dzieciństwo. Tylko przy mojej nadwrażliwości bycie dzieckiem nie było łatwą sprawą. (...) Moje dzieci z pewnością odziedziczyłyby w pewnej części tę nadwrażliwość, dlatego nie chciałabym skazywać ich na takie cierpienie.

Co Marysia Peszek myśli o homoseksualizmie?

Łukasz: Apropos homoseksualizmu, jaki masz do tego stosunek?

Maria: Uwielbiam. Mnie wychowywali geje. To były moje najbardziej czułe ciotki, moje babysitterki. (...) Mam wielką słabość do gejów, mniejszą do lesbijek, bo je mniej znam. Zdarzało mi się też w przeszłości zakochiwać w homoseksualistach, bardzo...

Artystka przyznaje, że lubi alkohol i lubi się upić.

Łukasz: Jaka jest Marysia Peszek po alkoholu?

Maria: Podobno czarująca. Rozdaję ludziom wszystko, co mam, daję podwyżki ludziom z którymi pracuję, na drugi dzień tego nie pamiętam. Szaleję, tańczę, gadam głupoty (...) Kiedy byłam młodsza zdarzało mi się też całować bez opamiętania ze świeżo zapoznanymi osobami. To chyba nie było takie do końca fajne ale nie żałuję niczego. Bardzo lubię alkohol i uwielbiam się upić. Lubię też stan kaca.

Marysia Peszek zdradziła także, że przygotowuje płytę z kolędami! Niestety nie chciała zdradzić za wiele. - Mam pewien pomysł. To na pewno będzie coś innego i tyle mogę ci powiedzieć - zdradziła Łukaszowi Jakóbiakowi artystka.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
20 m2 ŁUKASZA: Jest opinia naukowców! 20 m2 ŁUKASZA zjawiskiem socjologiczno-naukowym?
20 m2 ŁUKASZA: Jest opinia naukowców! ...

Łukasz Jakóbiak i jego 20 m2 Łukasza już od dwóch sezonów podbija internet i zdaniem wielu, jest jednym z najbardziej interesujących talk show w Polsce. Jego znaczenie zostało również dostrzeżone przez naukowców ...

NATALIA PRZYBYSZ w 20 m2 ŁUKASZA! Odcinek z 7 września 2013
NATALIA PRZYBYSZ w 20 m2 ŁUKASZA! ...

Natalia Natu Przybysz u Łukasza Jakóbiaka! 68. odcinek 20 m2 Łukasza to ogromna przyjemność dla fanów Sistars, ale także wielbicieli talentu Natu, która podczas spotkania zaśpiewa a'cappella. Zobacz co się wydarzyło ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...