szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MARYSIA SADOWSKA odchodzi z The Voice of Poland. To nie koniec zmian w talent show!

Marysia Sadowska nie będzie już jurorką w kolejnej edycji programu The Voice of Poland. Piosenkarka wydała oficjalne świadczenie, które zamieściła na swoim Facebooku. Zobaczcie jaka jest przyczyna jej odejścia!

Tagi: justyna steczkowska, marysia sadowska, the voice of poland

THE VOICE OF POLAND 3: Krew na planie talent show TVP2. Maria SADOWSKA została ranna!

Maria Sadowska słucha i wybiera uczestników z dużym zaangażowaniem

fot: TVP/I. Sobieszczuk

Marysia Sadowska zrezygnowała z udziału w popularnym talent show The Voice of Poland. Wokalistka zamierza skupić się na swojej karierze zarówno muzycznej, jak i reżyserskiej. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała długi list w którym wyjaśnia powody swojej decyzji i dziękuje wszystkim uczestnikom i jurorom za wspólną pracę.

Artystka tak wspomina swój udział w programie: Kiedy rok temu otrzymałam propozycję objęcia jednego z trenerskich foteli w tym bez wątpienia największym muzycznym show w kraju, długo nie mogłam się zdecydować. Nie byłam przekonana, czy udział jazzowego muzyka i reżysera, który funkcjonuje gdzieś z boku całej tej mainstreamowej machiny, może być interesujący dla odbiorcy komercyjnego programu. Postanowiłam jednak to ryzyko podjąć. Swój udział w programie potraktowałam jako wyzwanie i kolejny krok w misji, którą od lat uprawiam: zawsze chciałam zarażać miłością do muzyki niekomercyjnej.

Zobacz też FINAŁ THE VOICE OF POLAND 4: Juan Carlos Cano wygrał czwartą edycję The Voice of Poland! >>>>

Marysia Sadowska otwarcie pisze, że stara się skupić na swojej karierze: Do tej pory godziłam prace nad scenariuszami ze zobowiązaniami wynikającymi z promocji płyty, koncertów, czy pracy na planie The Voice of Poland. Niestety wiem już, że w kolejnym sezonie nie uda mi się wszystkiego pogodzić i z przykrością muszę zrezygnować z funkcji trenera w nadchodzącej edycji.

To nie koniec zmian w popularnym show. Nie wiadomo czy w programie zobaczymy jeszcze Justynę Steczkowską i Marka Piekarczyka!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: MT

Zdjęcia: TVP/I. Sobieszczuk

Publikacja: 16.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również