szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autorski przegląd kolorowej prasy Glamki.pl. Komentują Marcin Kusy i Łukasz Suda

MASERAK za kratki, IBISZ z krokodylem, a MUCHA z obwiednią czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL. WIDEO

Anna Mucha ma dobrą obwiednię i zagra w ciąży! Rafał Maserak zatańczy za kratkami, a Krzysztof Ibisz przytula krokodyla. Poza tym Anna Popek pomodli się w klasztorze i to bez kamery! Nie klękają nawet przed topionym serkiem i kwaśną śmietaną, ale życie znają: Kusy i Suda czyli kolejny przegląd prasy Glamki.pl. Zobacz wideo

Tagi: KUSY I SUDA, kusy i suda plotki o gwiazdach, kusy i suda przegląd prasy, plotki o gwiazdach, przegląd kolorowej prasy, przegląd prasy, przegląd prasy glamki.pl

MASERAK za kratki, IBISZ z krokodylem, a MUCHA z obwiednią czyli PRZEGLĄD PRASY GLAMKI.PL. WIDEO

Kusy i Suda przeglądają prasę na Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Anna Popek modli się w klasztorze, czy to oznacza casting na prezenterkę w mieście T? Spektrum tanecznych i nie tylko umiejętności Rafała Maseraka oceni sąd i niewykluczone, że będziemy świadkami tańca za kratami. Poza tym Krzysztof Ibisz przytula krokodyla i nie narzeka. Otwarte umysły i gazety czyli przegląd prasy Glamki.pl!

Co tydzień, Marcin Kusy i Łukasz Suda przeglądają plotki o gwiazdach, kolorową prasę, śledzą wydarzenia z udziałem celebrytów i na gorąco komentują ich poczynania. Kto się pobiera, kto rozwodzi? Kto schudł, a kto przytył? Czy otwarcie nowej restauracji było udanym przedsięwzięciem towarzyskim czy kompletną klapą? Kto ma największe usta w Polsce, a kto najmniej zarobił na reklamie? Nic się przed nimi nie ukryje! Nawet krokodyl Krzysztofa Ibisza!

Gorące newsy i plotki o gwiazdach, co tydzień w autorskim przeglądzie kolorowej prasy w portalu Glamki.pl. Zapraszają Marcin Kusy i Łukasz Suda. Z reguły nie są przygotowani, ale wiele mają na myśli!

Zobacz przegląd prasy Glamki.pl:
Autor: mkusy

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 18.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również