szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Mateusz Kościukiewicz o związku z Małgorzatą Szumowską

Mateusz Kościukiewiecz zdradza kulisy związku z Małgorzatą Szumowską

Mateusz Kościukiewicz zdradził parę szczegółów dotyczących związku z Małgorzatą Szumowską i bycia tatą dla ich córeczki. Co myśli o związkach Mateusz Kościukiewicz i czy nie przeszkadza ma tak duża różnica wieku między nim, a jego żoną?

Tagi: mateusz kościukiewicz, mateusz kościukiewicz baczyński, mateusz kościukiewicz dziecko, mateusz kościukiewicz małgorzata szumowska, mateusz kościukiewicz żona, z kim jest mateusz kościukiewicz

Mateusz Kościukiewiecz zdradza kulisy związku z Małgorzatą Szumowską

Mateusz Kościukiewicz to aktor młodego pokolenia. Zagrał m.in. w Tataraku, Wszystko co kocham, Bez wstydu, W imię...

Mateusz Kościukiewicz, laureat m.in. Złotej Kaczki i Złotego Orła dla najlepszego aktora, jest od 2012 roku mężem Małgorzaty Szumowskiej. Związek 26-letniego aktora ze starszą o 14 lat reżyserką wzbudzał duże kontrowersje i nie wróżono parze długiego stażu. Jednak młody aktor zamknął usta wszystkim szydercom, poślubiając Szumowską. Para doczekała się również córeczki, Aurelii. Kościukiewicz nigdy nie wypowiadał się na temat swojego życia prywatnego, ale w ostatnim wydaniu magazynu Wprost postanowił uchylić rąbka tajemnicy:

Żyjemy z Małgośką dość zwyczajnie, trochę na uboczu. Robimy swoje. Czasem widzę nasze zdjęcie w gazecie, czytam podpis wyssany z palca. Przewracam stronę, widzę kolejną osobę. I wiem, że to też nie ma związku z rzeczywistością.

Mateusz Kościukiewicz przyznał również, że jest raczej typem wolnego ducha, a związek z Szumowską nie ogranicza go i że obecnie docenia odrobinę rodzinnej stabilizacji:

Nigdy nie wszedłbym w związek, który zbudowałby dla mnie bariery. Poza tym z pewnymi osobami mała stabilizacja nie grozi. Nie da się przez całe życie mieszkać na kartonach.

Czy znany aktor chciałby żeby jego mała córeczka została aktorką? Jak sam przyznaje: Nie dopuszczę do tego! ;)

Lubicie Mateusza Kościukiewicza? Już niedługo zobaczycie znanego aktora na ekranach polskich kin w długo wyczekiwanym filmie Baczyński!

Publikacja: 13.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...