szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zuzanna Bijoch zdaje maturę 2013!

MATURA 2013 Zuzanna Bijoch najsławniejszą polską maturzystką!

Zuzanna Bijoch to bohaterka kampanii reklamowych najsłynniejszych domów mody, ulubiona modelka nazdolniejszych projektantów, a także gwiazda sesji zdjęciowych najbardziej prestiżowych magazynów o modzie. Jednak w maju 2013 Zuzia Bijoch to przede wszystkim maturzystka, która wkrótce zdawać będzie egzamin dojrzałości.

Tagi: matura 2013, matura 2013 terminy, polskie top modelki, zuza bijoch, zuza bijoch prada, zuzanna bijoch, zuzanna bijoch dolce gabbana, zuzanna bijoch zdjęcia, zuzia bijoch

MATURA 2013 Zuzanna Bijoch najsławniejszą polską maturzystką!

Zuzanna Bijoch w kampanii Devi Kroell na sezon wiosna lato 2013

fot: Materiały Prasowe

Zuzanna Bijoch szturmem wdarła się do świata mody. Katowiczanka w wieku 13 lat wygrała konkurs na modelkę organizowany przez magazyn Bravo Girl i agencję D'Vision, dla której pracuje do dzisiaj. W konsekwencji, jako 15-letnia dziewczyna wyjechała na kilka tygodni do Japonii, jednak jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu dopiero w 2011 roku. Wówczas to Zuza podpisała kontrakt na wyłączność z domem mody Prada.

Dzisiaj Zuza pojawia się na okładkach magazynów Vogue, Harper's Bazaar, Glamour, Elle, jest najbardziej rozchytywaną modelką tygodni mody odbywających się w Nowym Jorkum, Paryżu, Londynie i Mediolanie, a także reklamuje swoją twarzą najbardziej lukusowe marki: Alexander McQueen, Balenciaga, Valentino. W kampanii Dolce & Gabbana Zuzanna występuje u boku samej Moniki Bellucci, najważniejszej muzy włoskich projektantów.

Zuzanna Bijoch obok Moniki Belucci w kampanii Dolce & Gabbana! >>

Zuzia Bijoch na pokazie domu mody Dior! >>

Prywatnie Zuzanna Bijoch jest ciągle uczennicą I LO im. Mikołaja Kopernika w Katowicach, gdzie uczęszcza do klasy z wykładowym językiem francuskim. W tym roku modelka zdawać będzie maturę 2013.

O maturę z języków: angielskiego i francuskiego się nie obawiam. Matmy też. Teraz muszę się skupić na lekturach z języka polskiego - przyznała maturzysta w jednym z wywiadów.

Edukacja Zuzi nie przebiegałaby tak owocnie, gdyby nie wyrozumiałość dyrekcji szkoły i jej nauczycieli. Uczennica czasami nie była obecna w szkole przez wiele tygodni, jednak po powrocie z zapałem nadrabiała zalełości.

Modelką mogę być jeszcze przez wiele lat, albo tylko przez kilka. Dlatego chcę się dalej uczyć, marzy mi się praca na Wall Street. Zawsze lubiłam matematykę - tłumaczy swoją pilność Zuzanna.

Polskiej top modelce życzymy powodzenia!

Polskie top modelki na okładkach prestiżowych magazynów! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 30.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?

Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Modelka przyznała, że mimo napiętego grafiku, ma wolne przez cały sierpień. Zobaczcie, jak Zuzanna Bijoch zamierza spędzić wakacje!