szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MEGAN FOX bez makijażu. Gwiazda uległa modzie na selfie bez makijażu!

Megan Fox opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu na Instagramie. Tym samym gwiazda dołączyła do grona gwiazd, które mają na swoich kontach selfe no make up. Jak Wam się podoba Megan Fox bez makijażu?

Tagi: megan fox, MEGAN FOX bez makijażu, megan fox instagram

MEGAN FOX bez makijażu. Gwiazda uległa modzie na selfie bez makijażu!

fot: Instagram

Moda na selfie bez makijażu nadal trwa. Gwiazdy publikują swoje zdjęcia no make up w szlafrokach lub w łóżku, przez co starają się być jeszcze bardziej wiarygodne. Zdjęcia bez makijażu publikowała już między innymi Rihanna, Beyonce czy Joanna Krupa.

Teraz do tego grona dołączyła Megan Fox. Aktorka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z podpisami: wczesny ranek, no make up. Celebrytka przyzwyczaiła nas do mocnych makijaży i to jest dosyć duża zmiana, ale czy aktorka jest faktycznie bez makijażu. O tym możemy dyskutować!

Zobacz też Megan Fox urodziła drugie dziecko! >>>>

Jak Wam się podoba zdjęcie Megan Fox? Czy decydując się na makijaż permanentny potem możemy publikować zdjęcia z opisem: bez makijażu?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: MT

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 06.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MEGAN FOX musiała pozbyć się swojej świnki, bo zachowywała się jak… świnia! ;)
MEGAN FOX musiała pozbyć się swojej ...

Śliczna aktorka była zakochana w swoim różowym pupilku, śwince Piggie Smalls. Niestety, Megan Fox z bólem serca musiała oddać ulubieńca. Okazało się, że warchlaczek delikatnie mówiąc – nie potrafił się zachować w towarzystwie...

Megan Fox urodziła synka! To pierwsze dziecko gwiazdy "Transformersów"
Megan Fox urodziła synka! To pierwsze ...

Megan Fox została mamą. Jej pierworodny syn przyszedł na świat 27 września 2012 roku. Przez ponad dwa tygodnie aktorka trzymała to w tajemnicy. Zadowolona gwiazda obwieściła światu, że ma syna 17 października ...