szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Megan Fox urodziła drugie dziecko!

Megan Fox urodziła! Gwiazda, która ma synka Noaha Shannona z partnerem Brianem Austinem Greenem, urodziła drugiego syna! Jak czuje się piękna aktorka i jej dziecko?

Tagi: dzieci megan fox, megan fox, megan fox urodziła

Megan Fox urodziła drugie dziecko!

fot: BULLS

Rodzina Megan Fox znów się powiększyła. Gwiazda i jej mąż Brian Austin Green mają już 2-letniego synka Noaha Shannona Greena, który przyszedł na świat 27.09.2012 roku. Z koli w czwartek, 13.02.2014 roku Megan Fox urodziła swoje drugie dziecko.

Przeczytaj więcej o Megan Fox!

Gwiazda filmu Transformers znów powitała na świecie syna. Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się dobrze, a świeżo upieczony tata jest bardzo szczęśliwy! Dla Briana Austina Greena to już trzeci syn! Aktor ma 11-letniego Kassiusa z poprzedniego związku.

Teraz Megan Fox z pewnością skupi się na odchowaniu swojego potomka. Nie wiadomo, kiedy wróci do pracy na plan lub kiedy znów będziemy mogli podziwiać ją na hollywoodzkich salonach.

Gratulujemy!

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MEGAN FOX musiała pozbyć się swojej świnki, bo zachowywała się jak… świnia! ;)
MEGAN FOX musiała pozbyć się swojej ...

Śliczna aktorka była zakochana w swoim różowym pupilku, śwince Piggie Smalls. Niestety, Megan Fox z bólem serca musiała oddać ulubieńca. Okazało się, że warchlaczek delikatnie mówiąc – nie potrafił się zachować w towarzystwie...

Megan Fox urodziła synka! To pierwsze dziecko gwiazdy "Transformersów"
Megan Fox urodziła synka! To pierwsze ...

Megan Fox została mamą. Jej pierworodny syn przyszedł na świat 27 września 2012 roku. Przez ponad dwa tygodnie aktorka trzymała to w tajemnicy. Zadowolona gwiazda obwieściła światu, że ma syna 17 października ...