szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Megan Fox została mamą. Ma synka!

Megan Fox urodziła synka! To pierwsze dziecko gwiazdy "Transformersów"

Megan Fox została mamą. Jej pierworodny syn przyszedł na świat 27 września 2012 roku. Przez ponad dwa tygodnie aktorka trzymała to w tajemnicy. Zadowolona gwiazda obwieściła światu, że ma syna 17 października na swojej stronie na Facebooku. Napisała, że Noah Shannon Green jest piękny, zdrowy - po prostu idealny. Mąż gwiazdy, Brian Austin Green, nie posiada się ze szczęścia. A Glamki.pl serdecznie gratulują!

Tagi: Brian Austin Green, megan fox, megan fox ciąża, megan fox urodziła, transformers

Megan Fox urodziła synka! To pierwsze dziecko gwiazdy "Transformersów"

Świeżo upieczeni rodzice: Megan Fox i Brian Austin Green

fot: BULLS

To wielkie wydarzenie w życiu 26-letniej Megan Fox. Urodziła syna! Oboje z mężem nie kryją szczęścia. To, że na świecie pojawił się Noah Shannon, ich pierwszy wspólny syn, Megan ogłosiła na Facebooku z lekkim opóźnieniem. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że młoda mama czuje się bardzo dobrze. Jej mąż, Brian Austin Green cieszy się tym bardziej, że o dziecku z Megan marzył podobno już od dnia ślubu. Noah przyszedł na świat w kilka miesięcy po ich drugiej rocznicy zawarcia małżeństwa.

W wywiadzie dla amerykańskiej edycji magazynu Cosmopolitan Megan Fox wyznała niedawno, że ma bardzo silny instynkt macierzyński i chce mieć dwoje lub nawet więcej dzieci. Najwyraźniej nie były to puste obietnice. Brian Austin Green ma już syna z poprzedniego związku z Vanessą Marcil, 10-letniego Kassusa Lijaha, ale podobnie jak Megan pragnie wielkiej rodziny.

Zobacz także: Megan Fox. Koniec z byciem niegrzeczną dziewczynką?

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
MEGAN FOX musiała pozbyć się swojej świnki, bo zachowywała się jak… świnia! ;)
MEGAN FOX musiała pozbyć się swojej ...

Śliczna aktorka była zakochana w swoim różowym pupilku, śwince Piggie Smalls. Niestety, Megan Fox z bólem serca musiała oddać ulubieńca. Okazało się, że warchlaczek delikatnie mówiąc – nie potrafił się zachować w towarzystwie...