szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 twarzy Greya - memy, zdjęcia, obrazki

Memy 50 twarzy Greya: Najlepsze memy w sieci

Memy 50 twarzy Greya, zarówno z książki jak i z filmu, powoli stają się hitami internetu. Zobaczcie, jakie memy z Christianem Greyem i Anastasią Steele pojawiły się na zagranicznych stronach. Oto najlepsze z nich do wstawienia na profil.

Tagi: 50 shades of grey mem, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya cytaty, memy, memy 50 twarzy greya

50 twarzy Greya

fot: Materiały Prasowe

Film 50 twarzy Greya podbija sieć mimo że do premiery jeszcze sporo czasu. Fani z niecierpliwością czekają na ekranizację pierwszej części erotycznej powieści E.L. James i w międzyczasie wrzucają, zabawne memy z 50 twarzy Greya. Choć na razie zdjęć z filmu jest bardzo mało i w zasadzie pozostaje nam opierać się na fotosach z planu, okładkach czasopism i materiałach promocyjnych, wiele z memów z Christianem i Anastasią już za granicą stało się hitem internetu.

Jednak przekorne, pikantne i śmieszne memy 50 twarzy Greya nie zawsze są związane z głównymi bohaterami. Hasła odnoszące się do książki pojawiają się także na obrazkach przypadkowych postaci i zabawnych scenek rodzajowych a także sławnych ludzi. Przykładem jest zabawny mem z Barackiem i Michelle Obamą What's that smell czy mem z Ryanem Goslingiem.

Najlepsze memy z 50 twarzy Greya wybraliśmy do naszej galerii. Które z nich z chęcią wstawicie na swój profil?

poprzedni
nastepny
50 twarzy Greya
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 24.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również