szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Top Model 3 castingi. Michał Piróg opowiada o TOP MODEL 3

MICHAŁ PIRÓG o TOP MODEL 3. Zdradza, co dzieje się na planie

Top Model. Zostań modelką wraca na antenę TVN w marcu 2013, a wraz nim Michał Piróg i słynne jury – tym razem w odmienionym składzie z Katarzyną Sokołowską. TVN zapowiada, że Top Model 3 ma być jeszcze bardziej emocjonujący i przyniesie dużo więcej niespodzianek niż poprzednie. Co wydarzy się w kolejnej edycji? GLAMKI.pl zapytały o to Michała Piróga, który pojawił się na prezentacji wiosennej ramówki TVN 2013.

Tagi: michał piróg, michał piróg zdradza, ramówka tvn wiosna 2013, top model, top model 3 casting, top model 3 casting zdjęcia, top model 3 kiedy w telewizji, tvn

Castingi do TOP MODEL 3. Zobacz zdjęcia z ostatniego castingu w Warszawie!

W Top Model 3 zobaczymy jury w nowym składzie. Obok Joanny Krupy, Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszki zasiadła Katarzyna Sokołowska - reżyserka pokazów modowych. W trzeciej edycji Top Model. Zostań Modelką zastąpiła Karolinę Korwin-Piotrowską.

fot: WBF

W marcu 2013 roku rusza kolejna edycja programu Top Model. Zostań Modelką. Czternaście wyłonionych podczas castingów dziewczyn powalczy o tytuł polskiej TOP MODEL, kontrakt z marką Discreet, sesję okładkową w magazynie Glamour oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek "Next". Tradycyjnie, uczestniczki będą musiały stawić czoła wymagającemu jury pod wodzą seksownej Joanny Krupy, której towarzyszyć będą: znany z ciętych uwag duet Dawid Woliński i Marcin Tyszka oraz nowa jurorka Katarzyna Sokołowska.

Najlepsze dziewczyny wyjadą na sesję do Indii. Cennych rad uczestniczkom Top Model 3 będzie udzielała sama Anja Rubik, a wśród ekspertów pojawi się światowej sławy somalijska modelka i pisarka Waris Dirie oraz nowa polska gwiazda światowych wybiegów, Zuzanna Bijoch.

Tradycyjnie opiekunem modelek będzie Michał Piróg, który udzieli im wsparcia podczas najtrudniejszych zadań. Na pokazie ramówki TVN wiosna 2013 GALMIKI.pl podpytały Michała Piróga o to, co dzieje się na planie Top Model 3.

Michał Piróg będzie musiał skupić się teraz na pracy z modelkami w Top Model 3. A co w takim razie z zasiadaniem w jury You can dance?


Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Kto zaprezentował się najlepiej?
TVN
Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN. ...

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN pojawiło się  grono gwiazd! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Dygant czy Agnieszki Szulim, które występują w kolejnych sezonach swoich programów i seriali. Obok stałej kadry TVN ...

Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe programy zobaczymy na antenie TVN?
TVN
Wiosenna ramówka TVN 2014. Jakie nowe ...

Jest już wiosenna ramówka TVN 2014! Stacja szykuje sporo nowości, zarówno jeśli chodzi o programy rozrywkowe jak i seriale. Sprawdź, jakie nowe programy pojawia się wiosną na antenie TVN.