szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MICHAŁ SZPAK o występie Conchity Wurst. Czym zaskoczy wokalista?

Conchita Wurst jest wielką zwyciężczynią Eurowizji 2014. Jak się okazuje na tej wygranej skorzystał również Michał Szpak, który zaczął być doceniany przez polska publiczność. Myślicie, że wokalista miałby większe na zwycięstwo niż Donatan i Cleo?

Tagi: conchita wurst, michał szpak, MICHAŁ SZPAK styl

MICHAŁ SZPAK o występnie Conchity Wurst. Czym zaskoczy wokalista?

fot: mat. prasowe

Conchita Wurst nie tylko wygrała Eurowizję 2014 jako kobieta z brodą, ale sprawiła też, że mówi o niej cała Europa. Od kiedy pojawiła się na scenie oczywistym był fakt, że znajdzie się w ścisłym finale. Mimo wszystko to zwycięstwo wywołało falę komentarzy -  nie tylko pozytywnych.

Odpowiedź internautów na zwycięstwo kobiety z brodą była natychmiastowa. Oczywiście nie obyło się bez spekulacji, a niektórzy sądzą, że jeśli wysłalibyśmy na Eurowizję Michała Szpaka nasze szanse znacznie by się zwiększyły. Oczywiście na tym stwierdzeniu skorzystał sam wokalista, który odebrał mnóstwo mejli z gratulacjami. Cała sytuacja bardzo go zdziwiła i na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Sam Michał Szpak tak napisał na swoim facebook'owym profilu: Czegoś takiego się nie spodziewałem ! To nie ja wygrałem konkurs Eurowizji Tylko Pan "Konczita" a dostałem tyle maili jakbym to ja wygrał :) Kochani być może stanie się tak w przyszłym roku że Pojedziemy na Eurowizje Czas pokaże a za te stosy miłych słów dziękuję, niespodziewanie :) Miłej i rodzinnej niedzieli !

Zobacz też Zgrabne ciało Conchity Wurst. Kobieta z brodą wygląda lepiej niż niejedna z nas! >>>>

Myślicie, że wokalista miałby większe szanse na zwycięstwo niż Donatan i Cleo?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 12.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Conchita Wurst w sukience polskiej marki HEVA za 480 zł. Zwycięzca Eurowizji 2014 na rozdaniu nagród w Madrycie!
Conchita Wurst w sukience polskiej marki ...

Conchita Wurst pojawiła się w białej sukience polskiej marki HEVA na rozdaniu  nagród Shangay Pride w Madrycie. Biała, prosta kreacja z suwakiem i czarne dodatki prezentowały się zachwycająco. Zobaczcie i oceńcie najnowszą ...