szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Miley Cyrus ponownie na okładce Cosmopolitan! Ten rok należał do niej

Miley Cyrus opowiada o swojej nowej miłości w Cosmopolitan

Miley Cyrus opowiada o swojej nowej miłości w grudniowym Cosmopolitan! Miley Cyrus w wywiadzie dla Cosmopolitan o swoim występie na VMA. Ten rok należał do Miley Cyrus - sprawdź co powiedziała w wywiadzie.

Tagi: cosmopolitan, miley cyrus, miley cyrus cosmopolitan, miley cyrus cosmopolitan 2013, miley cyrus nowa miłość, miley cyrus wywiad

Miley Cyrus ponownie na okładce Cosmopolitan! Ten rok należał do niej

fot: www.cosmopolitan.com

Miley Cyrus na kolejne odkładce! Miley Cyrus w grudniowym Cosmopolitan opowiada jaki był dla niej rok 2013. Co dało jej zerwanie z chłopakiem oraz występ na Gali MTV - o tym wszystkim Cyrus opowiedziała w Cosmopolitan grudzień 2013.

Miley Cyrus otwarcie opowiada o tym, że zerwanie z Liamem Hemsworthem było najlepszą rzeczą jaka ją do tej pory spotkała. Nigdy wcześniej nie czuła się lepiej. Jak sama twierdzi, nie zamierza patrzeć wstecz i rozpamiętywać swojego zerwania. To nie jest to, czego Bóg oczekuje od mojego życia. - powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla Cosmo.

Z ust młodej gwiazdy pada także szokujące wyznanie dotyczące jej nowej miłości - a jest nią... muzyka. Muszę traktować muzykę jak związek - mówi Miley - poświęcić jej czas i całą uwagę na którą zasługuje. To moja główna miłość w tym momencie.

miley

W wywiadzie padają także pytania dotyczące kontrowersyjnego występu na MTV VMA. Cyrus nie obchodzi co ludzie o nim sądzą, stiwerdza, że każdy chciałby być nią w tamtym momencie, ponieważ była w stu procentach prawdziwa, a nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić.

A jak Wam się podoba najnowsza sesja Miley Cyrus? Pamiętacie ją jeszcze w wersji Hannah Montana?

cosmomiley

Autor: kobi

Zdjęcia: www.cosmopolitan.com

Publikacja: 28.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak naćpana? Rihanna twierdzi, że tak!
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak ...

Miley Cyrus pojawiła się na okładce najnowszego numeru Elle i w sesji zdjęciowej. Jej zdjęcia są jak zawsze nieco dziwne i chyba nie spodobały się Rihannie. Wygląda jak naćpana - napisała Barbadoska na ...

MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa koncertowa Bangerz to porno-show?
MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa ...

Miley Cyrus nie przestaje szokować! Jej najnowsza trasa koncertowa trwa dopiero od tygodnia a już może zostać przerwana z powodu skarg i protestów. Co dzieje się na scenie trasy koncernowej Bangerz?