szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak naćpana? Rihanna twierdzi, że tak!

Miley Cyrus pojawiła się na okładce najnowszego numeru Elle i w sesji zdjęciowej. Jej zdjęcia są jak zawsze nieco dziwne i chyba nie spodobały się Rihannie. Wygląda jak naćpana - napisała Barbadoska na swoim Twitterze!

Tagi: miley cyrus, miley cyrus rihanna, miley cyrus zdjęcia

Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak naćpana? Rihanna twierdzi, że tak!

Miley Cyrus nie po raz pierwszy pojawia się na okładce prestiżowego magazynu i w sesji znanego fotografa. Jednak zdjęcia autorstwa Michaela Thompsona ukazują Miley Cyrus w nieco innym ujęciu niż do tej pory. Jest na nich elegancka i spokojna, choć nie da się ukryć, że znowu wygląda dość dziwnie.

Tym razem Miley nie pokazuje pośladków ani języka. Ubrana w stylizacje Marca Jacobsa, którego najnowszej kampanii jest twarzą, pozuje jak prawdziwa modelka. I może nawet za bardzo wczuła się w rolę, bo mimika jej twarzy zdecydowanie odbiega od Miley jaką znamy.

Przeczytaj więcej o Miley Cyrus! >>>

Gwiazda na okładce pozuje w cekinowej tunice i spodniach z kolekcji Marca Jacobsa na wiosnę lato 2014. Ten zestaw jest wart niemal 42 tys. złotych! Poza jaką przybiera jest dość męska, ale łagodzi ją delikatna, kobieca biżuteria. Być może fotografowi chodziło o ukazanie złożonego charakteru Miley, ale nie wszystkim zdjęcie przypadły do gustu.

Zdjęcia Cyrus w Elle nie spodobały się Rihannie:

Wygląda, jak naćpana! Baw się dalej Miley! - napisała piosenkarka na swoim Twitterze zamieszczając jedno ze zdjęć.

A jak wam podoba się Miley Cyrus w modowej sesji? Sprawdza się w roli modelki czy faktycznie jest zbyt specyficzna?

Autor: J.M.

Publikacja: 09.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa koncertowa Bangerz to porno-show?
MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa ...

Miley Cyrus nie przestaje szokować! Jej najnowsza trasa koncertowa trwa dopiero od tygodnia a już może zostać przerwana z powodu skarg i protestów. Co dzieje się na scenie trasy koncernowej Bangerz?

MILEY CYRUS, MIRANDA KERR i KATE MOSS w obiektywie Mario Testino. Sesja w ręcznikach!
MILEY CYRUS, MIRANDA KERR i KATE ...

Mario Testino ma całą kolekcję zdjęć gwiazd w ręcznikach. Słynny fotograf postanowił zebrać je razem i okazało się, że kolekcja jest naprawdę duża i zobaczymy tam najpopularniejsze nazwiska świata mody. Zobaczcie kilka ...