szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Miley Cyrus w teledysku Pharella! Come Get It Bae powtórzy sukces Happy?

Nowy teledysk Pharrella Williamsa zaskoczył wszystkich! W duecie z piosenkarzem śpiewa Miley Cyrus, której wizerunek jest jeszcze bardziej dziwny niż ostatnio. Podoba Wam się Come Get It Bea? I czy Miley wykorzysta szansę, jaką dał jej Pharrell Williams? Sprawdźcie koniecznie!

Tagi: miley cyrus, PHARRELL WILLIAMS, Pharrell Williams Miley Cyrus, pharrell williams nowy teledysk

Miley Cyrus w teledysku Pharella! Come Get It Bae powtórzy sukces Happy?

Teledysk Pharrella Williamsa z Miley Cyrus powstał do kolejnego singla z płyty artysty: Come Get It Bae. Pomysł na klip jest bardzo ciekawy - przed kamerą Pharrella tańczą piękne dziewczyny, a każda z nich próbuje wygrać casting. Nie zobaczymy tu jednak modelek czy seksownych bogiń rodem z okładek magazynów dla pań. W klipie wystąpiły naturalne kobiety - takie, które możemy spotkać na ulicy, w pracy czy w kawiarni. Pochwała radości i piękna pod każdą postacią, a do tego Miley Cyrus - przepis na sukces?

ZOBACZ TEŻ: MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa koncertowa Bangerz to porno-show? >>>

Miley Cyrus pojawia się w połowie utworu i nie tylko śpiewa, ale też tańczy z Williamsem. Kolorowa stylizacja pasuje do teledysku i radosnego utworu, ale chyba nie do końca przekonuje nas fryzura artystki. Mały koczek na czubku głowy związany kolorową gumką? Fajne, ale w przedszkolu! Mamy nadzieję, że dziewczyna powróci do śpiewania przebojowych piosenek i przestanie kojarzyć się fanom jedynie z coraz dziwniejszymi zdjęciami na Instagramie.

Come Get It Bae to trzeci singiel Pharrella Williamsa z jego płyty. Myślicie, że tak jak poprzednie podbije listy przebojów?
Autor: J.M.

Publikacja: 26.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Pharrell Williams. O co chodzi z tym kapeluszem?
Pharrell Williams. O co chodzi z ...

Charakterystyczny kapelusz z vintage kolekcji Vivienne Westwood został okrzyknięty gorącym trendem sezonu. Wszystko to dzięki Pharrellowi Williamsowi, który uczynił go swoim znakiem rozpoznawczym. Skąd się wziął kapelusz piosenkarza i ile zapłacili amerykańscy ...