szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Miley Cyrus: SYLWETKAGWIAZDY

Miley Cyrus: Wczoraj urocza Hannah Montana, dziś kobieta. SYLWETKA GWIAZDY

Miley Cyrus urocza dziewczynka znana jako Hannah Montana podbiła cały świat. Ale dzieciństwo skończyło się dla niej szybko. Miley Cyrus to już nie ta sama grzeczna słodka dziewczynka z pierścieniem dziewictwa! Poznaj historię jednej z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorek.

Tagi: billy ray cyrus, disney, Hanna Montana, hannah montana, jonas brothers, kariera miley cyrus, Liam Hemsworth, miley cyrus, miley cyrus - wikipedia, miley i nick, nick jonas, sylwetka gwiazdy

Miley Cyrus: Wczoraj urocza Hannah Montana, dziś kobieta. SYLWETKA GWIAZDY

Dziś Miley nie przypomina już grzecznej dziewczynki z pierścieniem czystości!

fot: BULLS

Miley Cyrus urodziła się 23 listopada 1992 roku w amerykańskim Nashville jako Destiny Hope Cyrus. W jej domu zawsze od zawsze było bardzo gwarno. Dlaczego? Amerykańska aktorka ma pięcioro rodzeństwa! Poza tym jej matką chrzestną jest megagwiazda muzyki country Dolly Parton, której zdarzało się wpaść do domu Miley i namówić wszystkich na wspólne śpiewanie. Może dlatego jej ojciec, Billy Ray Cyrus również jest muzykiem.

Imiona nadane podczas chrztu, Miley zamieniła na przydomek, który zyskała w dzieciństwie. Nazywano ją wtedy Smiley ze względu na pogodę ducha. Stąd pomysł na -  Miley. Dodatkowo w hołdzie dziadkowi, politykowi Partii Demokratów artystka przyjęła po jego śmierci imię – Ray. Dlatego obecnie amerykańska gwiazda nazywa się Miley Ray Cyrus.

Wielkie plany małej dziewczynki

Kiedy miała 8 lat, ojciec zabrał ją na przedstawienie Mamma Mia, które zdecydowało o jej dalszej karierze. Zaraz po tym zapisała się na zajęcia ze śpiewu i gry aktorskiej. Pierwsza poważną jak na swój wiek rolę otrzymała w 2003 r. u samego Tima Burtona w filmie Big Fish. Główną rolę w filmie Hannah Montana dostała po pewnych perturbacjach. W ostateczności, zwyciężył talent. Sama aktorka początkowo zgłosiła się do zagrania roli przyjaciółki głównej bohaterki.

Jako młoda dziewczyna Miley Cyrus nosiła słynny pierścień czystości i często pojawiała się w kościele. Podobnie jak Nick Jonas, jej ekschłopak, z którym rozstała się w 2007 roku. Dlaczego ten związek nie przetrwał? Miley buntowała się przeciwko schematom, jakie Nick próbował jej narzucić. Poza tym Cyrus nie chciała być całe życie grzeczną gwiazdą Disneya.

Zmiana wizerunku gwiazdy Disneya

Zmiana wizerunku Miley Cyrus na bardziej dojrzały łączyła się z jej chęcią grania dojrzalszych ról. Droga Miley Cyrus na szczyt nie była jednak usłana tylko różami. Zaliczyła kilka poważnych wpadek wizerunkowych. Jedną z głośniejszych, która wywołała oburzenie całego niemal świata, były zdjęcia, na których parodiowała Azjatów.

Jakie są jej osiągnięcia zawodowe? Do tej pory Miley wydała 4 albumy i odbyła 3 trasy koncertowe. Jako 17-latka zajęła 19. miejsce na liście najzamożniejszych wokalistek wszech czasów, a w 2011 r. została uznana za najbogatszą nastolatkę w Hollywood.

Jakie plany na przyszłość ma Miley?

Wokalistka zdaje się być zupełnie normalną nastolatką. Lubi modę, imprezy, ma krąg zaufanych znajomych. Jej obecnym partnerem jest przystojny aktor Liam Hemsworth. Starszy od niej zaledwie o 3 lata. Para zamierza wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Ale ostatnio media coraz częściej donoszą o niesnaskach między zakochanymi. Czy ceremonia dojdzie do skutku? Fani utalentowanej aktorki liczą na to, że tak.

Autor: bgorka

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak naćpana? Rihanna twierdzi, że tak!
Miley Cyrus w Elle: Wygląda jak ...

Miley Cyrus pojawiła się na okładce najnowszego numeru Elle i w sesji zdjęciowej. Jej zdjęcia są jak zawsze nieco dziwne i chyba nie spodobały się Rihannie. Wygląda jak naćpana - napisała Barbadoska na ...

MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa koncertowa Bangerz to porno-show?
MILEY CYRUS znów szokuje! Jej trasa ...

Miley Cyrus nie przestaje szokować! Jej najnowsza trasa koncertowa trwa dopiero od tygodnia a już może zostać przerwana z powodu skarg i protestów. Co dzieje się na scenie trasy koncernowej Bangerz?