szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO. Kim jest Justyna Banasiak? Kim jest Nikodem Świącki?

MIŁOŚĆ NA BOGATO: Justyna Banasiak i Nikodem Świącki zdradzają sekrety serialu - wywiad dla Glamki.pl

Justyna Banasiak i Nikodem Świącki grają w najnowszym serialu Miłość na bogato, który będzie można oglądać na kanale Viva Polska już od czwartku, 29.08.2013. Aktorzy opowiedzieli nam o swoich rolach, planach na przyszłość i zdradzili kilka sekretów scenariusza Miłości na bogato. Zobacz wywiad z Justyną Banasiak i Nikodemem Świąckim!

Tagi: JUSTYNA BANASIAK, miłość na bogato, MIŁOŚĆ NA BOGATO AKTORZY, NIKODEM ŚWIĄCKI

MIŁOŚĆ NA BOGATO: Justyna Banasiak i Nikodem Świącki zdradzają sekrety serialu - wywiad dla Glamki.pl

W czwartek, 29.08.2013, będzie można zobaczyć 1. odcinek serialu Miłość na bogato. Występują w nim młodzi aktorzy, a wśród nich Justyna Banasiak i Nikodem Świącki. Spotkaliśmy ich na przedpremierze 1. odcinka serialu i zadaliśmy im kilka pytań.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO. MONIKA PIETRASIŃSKA o swojej roli w serialu, karierze i hejterach w wywiadzie dla Glamki.pl!

Justyna Banasiak i Nikodem Świącki opowiedzieli nam o swoich rolach, podobieństwach oraz różnicach z ich serialowymi postaciami, planach na przyszłość, a także zdradzili kilka sekretów scenariusza Miłości na bogato. Justyna i Nikodem powiedzieli, dlaczego warto oglądać nowy serial Viva Polska.

Zobacz wywiad z Justyną Banasiak i Nikodemem Świąckim.

Autor: Kinga

Publikacja: 28.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.