szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO MAFFASHION gra w serialu. Kogo gra Maffashion?

MIŁOŚĆ NA BOGATO. MAFFASHION, Julia Kuczyńska, o roli w serialu - wywiad dla Glamki.pl

Miłość na bogato, 1. odcinek już za nami! Nie pojawiła się w nim Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, ale za to można było usłyszeć jej głos. Czy to oznacza, że Maff nie zagra w Miłości na bogato? Wręcz przeciwnie! Julia Kuczyńska opowiedziała nam o swojej serialowej roli i nie tylko.

Tagi: julia kuczyńska, maff, maffashion, MAFFASHION W SERIALU MIŁOŚĆ NA BOGATO, miłość na bogato, MIŁOŚĆ NA BOGATO AKTORZY

MIŁOŚĆ NA BOGATO. MAFFASHION, Julia Kuczyńska, o roli w serialu - wywiad dla Glamki.pl

W czwartek, 29.08.2013, można było zobaczyć 1. odcinek nowego serialu telewizji Viva Polska - Miłość na bogato. Okazało się, że w 1. odcinku wystąpiła większość aktorów, ale zabrakło Julii Kuczyńskiej, znanej jako Maffashion. Można było za to usłyszeć jej głos! Maff była narratorką.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO. Maffashion czyli Julia Kuczyńska jest lektorką w serialu!

Czy to oznacza, że Julia Kuczyńska nie zagra w serialu Miłość na bogato? Wręcz przeciwnie! Spotkaliśmy ją na serialowym planie i zapytaliśmy o postać, w którą się wciela. Oprócz tego, Maffashion opowiedziała nam o swoich planach na przyszłość i wyjawiła, czy przejmuje się hejterami.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO. MARCELA LESZCZAK o roli w serialu, TOP MODEL, karierze i rozbieranej sesji - wywiad dla Glamki.pl

Zobacz nasz wywiad z Maffashion!

Autor: Kinga

Publikacja: 30.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz w kampanii marki Gatta
Maff, Katarzyna Zielińska i Beata Tyszkiewicz ...

Z okazji 20-lecia marki Gatta, do nowej kampanii najpopularniejszych polskich rajstop zaproszono Julię Kuczyńską, autorkę bloga Maffashion, oraz aktorki: Katarzynę Zielińską i Beatę Tyszkiewicz. Co łączy to niezwykłe trio? Oczywiście wspaniałe nogi!

Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej lepszy niż prasa!
Maffashion znowu triumfuje! Blog Julii Kuczyńskiej ...

Najpopularniejszym blogiem modowym, a jednocześnie najbardziej wpływowym, jest Maffashion, którego autorką jest Julia Kuczyńska -  twierdzą FashionFan, Interactive Research Center oraz LeadR. Co jeszcze wynika z sondażu przeprowadzonego przez te firmy?