szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO. MARCELA LESZCZAK wywiad. Kogo gra Marcela Leszczak w Miłości na bogato

MIŁOŚĆ NA BOGATO. MARCELA LESZCZAK o roli w serialu, TOP MODEL, karierze i rozbieranej sesji - wywiad dla Glamki.pl

Marcela Leszczak gra jedną z głównych ról w serialu Miłość na bogato. Jaka jest bohaterka grana przez Marcelę? Czy finalistka Top Model zrezygnuje z modelingu? Jakie ma plany i czy kiedyś rozbierze się na łamach magazynu dla mężczyzn? Zobacz nasz wywiad z Marcelą Leszczak!

Tagi: marcela leszczak, marcela leszczak top model, miłość na bogato, MIŁOŚĆ NA BOGATO AKTORZY, top model

MIŁOŚĆ NA BOGATO. MARCELA LESZCZAK o roli w serialu, TOP MODEL, karierze i rozbieranej sesji - wywiad dla Glamki.pl

Miłość na bogato to nowy serial produkcji telewizji Viva Polska. Jedną z głównych ról gra w nim Marcela Leszczak, finalistka Top Model 3. Spotkaliśmy ją podczas przedpremiery serialu.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO MATEUSZ ROJEK o swojej roli w serialu i planach na przyszłość - wywiad dla portalu Glamki.pl

Marcela Leszczak opowiedziała nam o swojej serialowej roli. Modelka zdradziła, w jaki sposób trafiła do serialu, a także powiedziała, czy zamierza zrezygnować z modelingu. Wiemy również, czy kiedykolwiek Marcela Leszczak rozbierze się na łamach magazynu dla mężczyzn i czy ma faceta!

Zobacz nasz wywiad z Marcelą Leszczak:

Autor: Kinga

Publikacja: 29.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.