szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO. Marcela Leszczak w Dzień Dobry TVN. Prokop ostro do Marceli: Śmieje się z Ciebie cała Polska

MIŁOŚĆ NA BOGATO. Marcela Leszczak tłumaczy się z błędów językowych!

Marcela Leszczak jest teraz gwiazdą serialu Miłość na bogato. Od kiedy został wyemitowany 1. odcinek nowej produkcji Viva Polska, to internauci szydzą z błędów i lapsusów językowych aktorów. W programie Dzień Dobry TVN Marcela Leszczak wyjaśniła, z czego wynikają jej błędy. Przy okazji zdradziła, co sądzi o hejterach i wyjawiła swoje plany na przyszłość.

Tagi: marcela leszczak, MARCELA LESZCZAK W DZIEŃ DOBRY TVN, miłość na bogato, MIŁOŚĆ NA BOGATO MARCELA

MIŁOŚĆ NA BOGATO. Marcela Leszczak tłumaczy się z błędów językowych!

fot: fot. materiały prasowe

Serial Miłość na bogato wzbudza spore emocje i to już od 1. odcinka. Szczególnie duże wrażenie na widzach robią serialowe dialogi, błędy i lapsusy językowe. Powstała nawet strona na Facebooku Filozofia Miłość na bogato, na której widzowie zamieszczają swoje memy z serialowymi tekstami.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO. MARCELA LESZCZAK o roli w serialu, TOP MODEL, karierze i rozbieranej sesji - wywiad dla Glamki.pl

W programie Dzień Dobry TVN Marcela Leszczak, która gra jedną z głównych bohaterek serialu, wyjaśniła, z czego wynikają jej błędy. To wynika z tego, że ja pochodzę z Wielkopolski i zauważyłam już, że w Warszawie mówi się inaczej. Ja mówię językiem ze swojego regionu. Wiele słów, których używam, jest u nas w Wielkopolsce w obiegu - powiedziała Marcela Leszczak.

Plany Marceli Leszczak

Przy okazji modelka i aktorka odniosła się do ostrej krytyki ze strony internautów, po tym jak Marcin Prokop spytał ją, jak się czuje w roli osoby, z której śmieją się w całej Polsce. Nie wiem, czy tak naprawdę się śmieją - nienawiść w sieci jest skutkiem zakompleksienia. (...) Jesteśmy takim narodem, który jest wiecznie niezadowolony. Nieważne czy będę aktorką czy modelką to nie będzie tak, że wszyscy będą mnie kochać. Nie skupiam się na hejterach, nie czytam takich opinii w internecie na mój temat. (...) Zabolało mnie jedynie to, że ktoś nazwał mnie celebrytką. Zrobiło mi się przykro, bo gram w serialu, pracuję w modelingu i nie jestem znana tylko z tego, że jestem znana i mam pieniądze. Mieszkam w Warszawie od 3 miesięcy i to nie jest łatwe, bardzo ciężko na wszystko pracuję - powiedziała Marcela Leszczak.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Marcela Leszczak! Kogo gra Marcela Leszczak

Gwiazda dodała też, że w przyszłości chce być po prostu szczęśliwa. Marzy o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci.

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 16.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.