szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO MATEUSZ ROJEK kim jest, kogo gra w serialu VIVA POLSKA

MIŁOŚĆ NA BOGATO MATEUSZ ROJEK o swojej roli w serialu i planach na przyszłość - wywiad dla portalu Glamki.pl

Miłość na bogato to nowa produkcja Viva Polska, której premiera już w czwartek, 29.08.2013. Mateusz Rojek, który wciela się w postać Mateusza, udzielił nam wywiadu! Opowiedział o swojej serialowej roli oraz o planach na przyszłość. Wiemy także, czy jego życie różni się od życia Mateusza z Miłości na bogato.

Tagi: KIM JEST MATEUSZ ROJEK, Mateusz Rojek, MATEUSZ ROJEK WYWIAD, MATEUSZ Z MIŁOŚCI NA BOGATO, miłość na bogato, viva polska

MIŁOŚĆ NA BOGATO MATEUSZ ROJEK o swojej roli w serialu i planach na przyszłość - wywiad dla portalu Glamki.pl

Już w czwartek, 29.08.2013, stacja Viva Polska wyemituje 1. odcinek nowej produkcji Miłość na bogato. Kilka dni temu byliśmy na przedpremierze serialu, na której spotkaliśmy Mateusza Rojka, który wciela się w postać Mateusza.

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Mateusz Rojek! Kogo gra Mateusz Rojek?

W rozmowie z nami Mateusz zdradził, czy gra samego siebie, czy jego życie wygląda tak samo jak życie jego serialowego bohatera i jakie ma plany na przyszłość. Wiemy także, czym Mateusz Rojek zajmuje się na co dzień i w jaki sposób trafił do serialu Miłość na bogato!

Przy okazji dowiecie się, dlaczego warto oglądać serial Miłość na bogato. Zobaczcie nasz wywiad z Mateuszem Rojkiem:

Autor: Kinga

Publikacja: 26.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.