szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
MIŁOŚĆ NA BOGATO. Co Zuza Kołodziejczyk sądzi o Marceli Leszczak?

MIŁOŚĆ NA BOGATO. Zuza Kołodziejczyk skomentowała udział Marceli Leszczak w serialu

Miłość na bogato, nowy serial Viva Polska, już w czwartek, 29.08.2013! W serialu zobaczymy m.in. Marcelę Leszczak, finalistkę Top Model 3. Co o udziale koleżanki w serialu sądzi Zuza Kołodziejczyk?

Tagi: marcela leszczak, miłość na bogato, MIŁOŚĆ NA BOGATO AKTORZY, zuza kołodziejczyk, ZUZA KOŁODZIEJCZYK O MARCELI LESZCZAK

MIŁOŚĆ NA BOGATO. Zuza Kołodziejczyk skomentowała udział Marceli Leszczak w serialu

fot: fot. materiały prasowe

Już w czwartek, 29.08.2013, będzie można zobaczyć debiut Marceli Leszczak w roli aktorki! Finalistka Top Model 3 gra w serialu Miłość na bogato, nowej produkcji telewizji Viva Polska. Co o udziale w serialu sądzi koleżanka Marceli z programu, Zuza Kołodziejczyk?

Zobacz też: MIŁOŚĆ NA BOGATO - Marcela Leszczak! Kogo gra Marcela Leszczak

Modeling według mnie jest takim trochę aktorstwem. Marcela właśnie się spełnia w serialu. Z chęcią zobaczę, jak jej idzie. Życzę jej powodzenia - powiedziała Zuza Kołodziejczyk w rozmowie z TVN.pl.

Jakiś czas temu pomiędzy Zuzą Kołodziejczyk a Marcelą Leszczak dochodziło do spięć. Obie sprzeczały się na łamach prasy, która z nich powinna wygrać 3. edycję Top Model. Najwyraźniej dziewczyny doszły już do porozumienia.

Będziecie oglądać 1. odcinek Miłości na bogato?

Autor: Kinga

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 29.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.