szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz Mirandę Kerr sfotografowaną przez Terry'ego Richardsona!

Miranda Kerr dla Harper's Bazaar. Pierwszy wywiad po rozstaniu!

Miranda Kerr pojawiła się na okładce australijskiego wydania Harper's Bazaar sfotografowana przez samego Terry'ego Richardsona. Udzieliła też pierwszego wywiadu, w którym szczerze mówi o rozstaniu z Orlando Bloomem. Zobacz zdjęcia Mirandy Kerr i dowiedz się czy żałuje separacji z Orlando Bloomem!

Tagi: Harper's Bazaar Australia, Miranda Kerr, miranda kerr orlando bloom, miranda kerr zdjęcia, Terry Richardson

Miranda Kerr dla Harper's Bazaar. Pierwszy wywiad po rozstaniu!

Miranda Kerr w Harper's Bazaar

fot: Harper's Bazaar, vogue australia

Mamy już okładkę styczniowego Harper's Bazaar Australia! Musicie przyznać, że jak na świeżo upieczoną singielkę przystało, Miranda Kerr prezentuje się na niej obłędnie seksownie i jak zawsze elegancko. Terry Richardson znany jest co prawda z kontrowersyjnych, dwuznacznych fotografii, ale Miranda Kerr w jego obiektywie jest pełna klasy i kobieca.

Miranda Kerr zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek na świecie i patrząc na okładkę trudno się dziwić. Czarna marynarka odsłania nagie ciało byłego aniołka Victoria's Secret, a tytuł wywiadu to She's the Boss! (Ona jest szefem!).

Miniony rok był dla Mirandy Kerr pełen zmian. Odeszła z Victoria's Secret, zakończyła kontrakt z Mango, a także zdecydowała się na rozwód z mężem, Orlando Bloomem. Zwłaszcza ostatnia informacja była zaskoczeniem dla wszystkich - para uchodziła za idealną, wspólnie wychowując synka, Flynna.

Ale Miranda Kerr nie przestaje nas zadziwiać. Rozwija swoją markę ekologicznych kosmetyków Kora, wciąż pozuje w sesjach dla najważniejszych magazynów, a do tego, jak donoszą plotkarskie portale spotyka się z Leonardo DiCaprio.

Trudno jednak odmówić Mirandzie klasy - w wywiadzie udzielonym australijskiemu magazynowi wypowiada się o byłym mężu w ciepłych, pełnych sympatii słowach i przyznaję, że najważniejsze dla nich jest wychowanie Flynna.

Zobacz też: MIRANDA KERR na dwóch okładkach Elle China. Na której wypadła lepiej? >>>


Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli oglądać 30-letnią Mirandę Kerr w tak seksownych sesjach!

Autor: J.M.

Zdjęcia: Harper's Bazaar vogue australia

Publikacja: 12.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również