szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Miss Polonie razem na pokazie! Która najpiękniejsza?

Miss Polonie naprawdę się przyjaźnią? Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska i Rozalia Mancewicz pojawiły się na pokazie torebek Sabriny Pilewicz. Nie tylko pięknie wyglądały, ale też dobrze się razem bawiły! Która z nich jest najpiękniejsza?

Tagi: Marcelina Zawadzka, paulina krupińska, rozalia mancewicz, sabrina pilewicz

Miss Polonie razem na pokazie! Która najpiękniejsza?

Najpiękniejsze Polki w jednym miejscu? Tak, na pokazie Sabriny Pilewicz! Marcelina Zawadzka, Rozalia Mancewicz i Paulina Krupińska pokazały się razem w ekskluzywnym domu handlowym Vitkac, gdzie odbyła się prezentacja torebek Sabriny Pilewicz.

Przeczytaj więcej o Sabrinie Pilewicz i jej kolekcji torebek! >>>

Paulina Krupińska, czyli Miss Polonia 2012 wiele razy podkreślała, że do startu w konkursie piękności namówiły ją koleżanki - Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz, które wygrywały tytuł Miss w poprzednich latach. Najwyraźniej w branży mody istnieje prawdziwa przyjaźń - dziewczyny razem pozowały i wspólnie podziwiały kolekcję.

Jak wyglądały Miss Polonie na imprezie?

Rozalia Mancewicz i Marcelina Zawadzka wybrały biel. Obie miss są blondynkami o bardzo wyrazistej urodzie i typie urody wiosna. Wiedzą, że pastele i jasne barwy to dla nich bardzo dobry wybór! Rozalia wybrała elegancki zestaw z białą bluzką i czarnymi spodniami, a Marcelina postawiła na dziewczęcą białą bluzkę z ozdobami, krótką układaną spódniczkę i różowy żakiet. Trudno ocenić, która z miss wyglądała piękniej!

Paulina Krupińska podkreśliła swoje brązowe włosy sukienką w modnym, żółtym kolorze. Jej stylizacja była prosta i bardzo wiosenna. Która z Miss Polonii jest waszym zdaniem najpiękniejsza?

Autor: J.M.

Publikacja: 17.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również