szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Model Vin Los ma tatuaże na całej twarzy! Jest lepszy niż Zombie Boy? [WIDEO]

Model Vin Los jest poważnym konkurentem dla Ricka Genesta, znanego jako Zombie Boy! 24-letni Kanadyjczyk postanowił wytatuować sobie całe ciało, twarz i głowę. Jest lepszy od Zombie Boya?

Tagi: tatuaże gwiazd, vin los, zombie boy

Model Vin Los ma tatuaże na całej twarzy! Jest lepszy niż Zombie Boy? [WIDEO]

fot: Instagram

Jakiś czas temu światową sławę zdobył kontrowersyjny Rick Genest, znany też jako Zombie Boy. Mężczyzna ma wytatuowane całe ciało i twarz, przez co naprawdę wygląda jak zombie. Nietypowy wygląd zapewnił Rickowi oszałamiającą karierę - mężczyzna zaczął występować w sesjach zdjęciowych czy teledyskach (wystąpił nawet w klipie Honey).

Przeczytaj także: Najprzystojniejsi mężczyźni z tatuażami! Zobacz galerię znanych mężczyzn z rysunkami na ciele

Teraz Zombie Boy ma poważnego konkurenta! W jego ślady idzie bowiem 24-letni kanadyjski model Vin Los, który także może pochwalić się tatuażami na całym ciele, twarzy i głowie. Mężczyzna nie ukrywa swojej chęci na zdobycie jak największej sławy. Jak sam twierdzi, chce stać się „wcieleniem współczesnej popkultury”, a świat celebrytów pociąga go najbardziej. Czy jego kariera ma szansę się rozwinąć?

Czy Vin Los jest lepszy niż Zombie Boy? Zobaczcie materiał wideo:

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Źródło: Agencja TVN/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 05.09.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Najciekawsze tatuaże gwiazd
Najciekawsze tatuaże gwiazd

Gwiazdy uwielbiają tatuaże! Wiele z nich upamiętnia kolejne ważne wydarzenia z życia, oryginalnymi i wymyślnymi tatuażami w różnych miejscach - często ukrytych. Zebraliśmy dla was najlepsze tatuaże gwiazd - zobacz co David Beckahm czy ...