szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Beyonce i Jourdan Dunn kręciły razem teledysk!

Modelka Jourdan Dunn w nowym teledysku Beyonce!

W nowym teledysku Beyonce do utworu XO zagrała piękna Jourdan Dunn. Jednak to nie koniec niespodzianek! Reżyserem klipu został sławny fotograf gwiazd - Terry Richardson.

Tagi: BEYONCE, beyonce nowy teledysk, jourdan dunn, jourdan dunn beyonce, modelki w teledyskach

Modelka Jourdan Dunn w nowym teledysku Beyonce!

Jourdan Dunn

fot: BULLS

Nowy teledysk Beyonce kręcony był w wesołym miasteczku Coney Island, który specjalnie dla artystki zamknięto na cały dzień. Na nietypowym planie zdjęciowym piosenkarce towarzyszyła grupa młodych ludzi, w tym modelki Jessica White i Diandra Forerest. Jednak największą gwiazdą tego roześmianego tłumu była zdecydowanie Jourdan Dunn - pochodząca z Londynu gwiazda wybiegów, a prywatnie najlepsza przyjaciółka Cary Delevingne.

To nie pierwsza tego typu współpraca pięknej modelki! Zaledwie kilka tygodni temu Jourdan Dunn pojawiła się w klipie Jessie J do utworu It's My Party.

Modelki to pożądane bohaterki muzycznych klipów. Przykładem może być niezapomniane video Georga Micheala Freedom, w którym pojawiły się najgorętsze supermodelki lat 90: Naomi Campbell, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Christy Turlington i Tatjana Patit,  I Just Don’t Know What To Do With Myself zespołu The White Stripes, w którym zagrała Kate Moss czy Don’t Wanna Lose You Lionela Ritchie z Tyrą Banks.


Jourdan Dunn w nowym teledysku Beyonce!

poprzedni
nastepny
Modelka Jourdan Dunn w nowym teledysku Beyonce!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Beyonce trafiła do psychiatry?!
Beyonce trafiła do psychiatry?!

Beyonce ponoć przechodzi poważne załamanie nerwowe! Według medialnych doniesień, gwiazda trafiła do psychiatry. Nie może znieść plotek czy sytuacji z Jayem Z?

Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]
Rozwód Beyonce i Jaya-Z przesądzony? [WIDEO]

Czy jedno z najsłynniejszych małżeństw show-biznesu właśnie się rozpada? Plotkarskie media obiegła informacja, że Beyonce rozważa rozwód z Jay'em-Z po tym, jak raper rzekomo nie dotrzymał jej wierności.