szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Modnisia projektuje ubrania! Czego się nauczyła dzięki blogowaniu?

Modnisia, czyli Weronika Bucholska, to zaledwie 5-letnia blogerka modowa. Okazuje się, że dzięki blogowaniu dziewczynka nauczyła się wielu nowych rzeczy i bardzo się rozwinęła. Do tego ma wielkie plany na przyszłość! Rodzice Modnisi zdradzili nam, jakie umiejętności zdobyła Weronika.

Tagi: blogi dziecięce, moda dziecięca, modnisia, modnisia rodzice, weronika bucholska

modnisia

fot: Modnisia Instagram

Modnisia, czyli Weronika Bucholska, podbiła serca internautów. Dziewczynka ma zaledwie 5 lat, ale prowadzi bloga modowego, na którym prezentuje swoje stylizacje. Oczywiście Weronice pomagają rodzice - mama pisze teksty, a tata robi zdjęcia.

Blog Modnisi powstał w sierpniu 2013 roku i jest już bardzo popularny - ma na Facebooku aż 26 tysięcy fanów. Do tego Weroniką i jej rodzicami zainteresowała się stacja TVN i rodzina Bucholskich wystąpiła razem w Dzień Dobry TVN. Po ich występie przyjrzałyśmy się komentarzom w internecie i okazało się, że modowa pasja Weroniki budzi różne emocje. Jedni są zachwyceni, inni sceptyczni. Niektórzy uważają, że dziewczynka jest zbyt mała, żeby zajmować się modowym blogiem.

Czy tak rzeczywiście jest? Okazuje się, że dzięki blogowaniu Weronika bardzo się rozwija i uczy się wielu nowych rzeczy, które mogą tylko zaprocentować w przyszłości.

Przeczytaj także: Modnisia podbija internet. Pięcioletnia Weronika Bucholska prowadzi modowego bloga!

Dzięki pracy na blogu rozwijamy jej pasje, zainteresowania, przypatrujemy się co ja interesuje i staramy się tą drogą iść. Prowadzenie bloga nauczyło Weronikę systematyczności, odpowiedzialności, a przede wszystkim stała się odważna. Tak , Weronika była bardzo nieśmiałą dziewczynką :) zwalczyła to w sobie, jest skromna, ale bardziej odważna. Uwierzyła w siebie, w swoje możliwości, zdolności. Dobieranie stylizacji nauczyło ją smaku, gustu potrafi wspaniale dobierać kolory, dodatki. (...) Odkąd prowadzimy bloga Weronika bardzo się zmieniła, co potwierdzają osoby, które nakręcały z nami reportaże. Stała się swobodna przed kamerą, sama chce się wypowiadać, chce opowiadać o sobie :) Weronika interesuje się nie tylko modą, rozwija swoje umiejętności w tańcu, robi piękne prace plastyczne, uczy się języków. Zaczęła bardzo wyraźnie mówić, gdzie widzę różnicę wśród rówieśników - zdradziła nam mama Weroniki, pani Ewa.

Co istotne, mama Modnisi wyjawiła nam, że wspólna praca nad blogiem bardzo scaliła całą rodzinę.

Dzięki temu, że prowadzimy bloga spędzamy bardzo dużo czasu ze sobą. Blog scalił naszą rodzinę. Jemy wspólnie posiłki, robimy zakupy, zwiedzamy, chodzimy do kina, bawimy się. Ważne w tym wszystkim jest to, że te wszystkie rzeczy robimy razem, to daje Weronice poczucie bezpieczeństwa i wiele radości, że ma nas jako rodziców razem w tych tak ważnych chwilach dla niej - powiedziała nam mama 5-letniej blogerki.

Modnisia projektuje ubrania!

Weronika Bucholska na samym blogowaniu nie poprzestanie, to już pewne! Okazuje się, że wraz z rodzicami ma wielkie plany - będzie projektować ubrania oraz będzie tworzyć vlogi!

Zainteresowała się projektowaniem, już niebawem będzie można zobaczyć jej własne stroje. Oczywiście robi to ze mną, ale większość jest jej pomysłów. (...) Będziemy niebawem nakręcali filmiki z Weroniką, czysta wymowa bardzo się przyda - zdradziła nam mama Modnisi.

Już nie da się ukryć, że blogowanie ma ogromny wpływ na 5-letnią Weronikę. Co ważne, przy tych wszystkich obowiązkach rodzice nie pozwalają jej zaniedbać nauki. Kładą na to duży nacisk, bo oboje są wykształceni i wiedzą, jak to jest ważne w życiu.

Przeczytaj także: ALONSO MATEO: pięciolatek zna się na modzie! Jest gwiazdą serwisów społecznościowych

Istotne też jest, że w swoim otoczeniu rodzice blogerki nie spotykają się z krytyką. Są wspierani oraz doceniani przez bliskie osoby. Krytykują jedynie ci, którzy ich nie znają i nie wiedzą jak wygląda ich wspólna praca z dzieckiem. Mama Weroniki zachęca jednak wszystkich rodziców, by spróbowali prowadzić blogi ze swoimi pociechami.

Zachęcamy Wszystkich rodziców do pracy z dzieckiem, do prowadzenia takiego bloga. Można naprawdę odkryć w naszych pociechach rzeczy, które na co dzień nam umykają. Jest to wspaniale spędzony razem czas, który zostanie w pamięci na całe życie. Weronika jest naszym największym skarbem na świecie, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby była szczęśliwa i spełniła swoje marzenia oraz realizowała pasje - dodała mama Weroniki Bucholskiej.

Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że prowadzenia bloga nie jest krzywdzące dla 5-letniej dziewczynki, wręcz przeciwnie. A my trzymamy kciuki za dalszy rozwój i kolejne sukcesy Modnisi!

poprzedni
nastepny
Modnisia konkurentką dla blogerek? Weronika Bucholska podbija blogosferę!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: Modnisia Instagram

Publikacja: 11.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...