szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Monica Bellucci i jej mąż Vincent Cassel ogłosili separację

Monica Bellucci i Vincent Cassel: separacja! Czy 14-letnie małżeństwo zdecyduje się na rozwód?

Monica Bellucci i Vincent Cassel ogłosili separację - poinformował brazylijski dziennik Jornal O Globo. Zaskakującą wiadomość potwierdziła firma PR-owa aktorki.

Tagi: monica bellucci, monica bellucci rozwód, monica bellucci vincent cassel, monica belluci separacja, vincent cassel

Monica Bellucci i Vincent Cassel: separacja! Czy 14-letnie małżeństwo zdecyduje się na rozwód?

Monica Bellucci i Vincent Cassel ogłosili separację

fot: BULLS

Monica Bellucci i Vincent Cassel podjęli decyzję o separacji w brazylijskim Rio, gdzie przeprowadzili się rok temu. Według dziennika Jornal O Globo aktorka opuściła dom w Alto Gavea i wróciła do Francji z córkami: 8-letnią Devą i 3-letnią Leonie. Jej mąż pozostał w Brazylii i często widywany jest w lokalnych barach.

Aktorska para szybko zaaklimatyzowała się w nowym środowisku i jeszcze podczas tegorocznego karnawału bawiła się na ulicach Rio De Janeiro. Nic nie wskazywało na problemy w ich związku.

Monica Bellucci i Vincent Cassel są małżeństwem od 14 lat. Poznali się w 1995 roku na planie filmu Apartament, który uczynił z Moniki gwiazdę. Razem zagrali także w głośnej produkcji Nieodwracalne Gaspara Noégo oraz obrazach Doberman, Braterstwo wilków czy Tajni agenci.

Przyczyną kryzysu w ich małżeństwie mogła być częsta nieobecność aktorki, która zaangażowana jest w rolę w filmie Na Drodze Mlecznej Emira Kusturicy, kręconego w Serbii. Bardzo możliwe, że niesłychana cierpliwość i tolerancja Moniki po prostu osiągnęła swój kres.

Jeszcze w 2001 roku Włoszka w ten sposób mówiła o relacji łączącej ją z Casselem: Najważniejsze w związku to zaufanie i pewność, że twój partner będzie przy tobie, gdy będziesz go potrzebowała. To byłoby szalone abym oczekiwała od niego, by był wierny, jeśli czasami nie widzi mnie przez dwa miesiące. Wiem, że Vincent jest bardzo seksowny. To ważne, by myśleć tak o swoim mężu. Jednak, on nie jest normalnym mężczyzną. Czasami kocham go tak bardzo, a czasami chętnie bym go zabiła.

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 26.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Monica Bellucci w reklamie Cisowianki! Piękna gwiazda po raz drugi w reklamie polskiej wody
Monica Bellucci w reklamie Cisowianki! Piękna ...

Monica Bellucci wystąpiła w kolejnej reklamie polskiej wody mineralnej Cisowianka Perlage. Włoszka, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata, jak zwykle zaprezentowała się doskonale. Bellucci zachęca do picia Cisowianki w malowniczym miasteczku ...

Monica Bellucci na okładce Vanity Fair. Prawdziwe piękno czy sprawna ręka grafika?
Monica Bellucci na okładce Vanity Fair. ...

Monica Bellucci, aktorka takich filmowych perełek jak Nieodwracalnie, Apartament czy Malena, żona równie pożądanego Vincenta Casella oraz muza duetu projektantów Dolce & Gabbana, pojawiła się na okładce hiszpańskiej edycji prestiżowego magazynu Vanity Fair ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...