szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Prawie naga Monica Bellucci: sesja zdjęciowa dla VANITY FAIR

Monica Bellucci na okładce Vanity Fair. Prawdziwe piękno czy sprawna ręka grafika?

Monica Bellucci, aktorka takich filmowych perełek jak Nieodwracalnie, Apartament czy Malena, żona równie pożądanego Vincenta Casella oraz muza duetu projektantów Dolce & Gabbana, pojawiła się na okładce hiszpańskiej edycji prestiżowego magazynu Vanity Fair. Jakkolwiek uroda gwiazdy nigdy nie pozostawiała wątpliwości co do jej autentyczności, tak nowe zdjęcia aktorki wydają się bardzo wyretuszowane.

Tagi: czas nosorozca, gwiazdy na okładkach, monica bellucci, monica bellucci dolce & gabbana, monica bellucci nieodwracalnie, monica bellucci vanity fair, monica bellucci vincent cassel, monica bellucci w ciąży, monica bellucci zdjęcia, VANITY FAIR

Monica Bellucci na okładce Vanity Fair. Prawdziwe piękno czy sprawna ręka grafika?

fot: Materiały Prasowe

Monica Bellucci wynurza się z wanny uwodzicielsko patrząc w obiektyw. Autorem fotografii z okładki Vanity Fair na luty 2013 jest Norman Jean Roy. Pod zdjęciem możemy przeczytać tytuł: Ostatni wielki erotyczny mit. I dopisek: Tak, wewnętrzne piękno jest przereklamowane. Czy ktokolwiek powiedziałby, że w następnym roku Monica Bellucci skończy pięćdziesiąt lat?

Włoska gwiazda, która zaczynała swoją karierę jako modelka, mówi wywiadzie dla Vanity Fair: Pracując w modelingu nigdy nie byłam traktowana jak przedmiot. Po czym dodaje: Starzenie się jest niesamowite, kocham to. Masz mniej strachu, tracisz naturalne piękno młodości, ale pojawia się w tobie coś dużo bardziej interesującego.

Trudno zgodzić się z aktorką - uroda włoskiej gwiazdy zdaje się nie przemijać wraz z upływem czasu. Czy to późne macierzyństwo tak ją odmłodziło? Monica Bellucci urodziła pierwsze dziecko w wieku 40 lat, drugie - sześć lat później. Wówczas również pojawiła się na okładkach Vanity Fair - za pierwszym razem zupełnie nago i w zaawansowanej ciąży, za drugim - już po porodzie, trzymając w rękach pięciomiesięczne niemowlę.  Zdecydowałam się zostać mamą w dość późnym wieku, ponieważ chciałam cieszyć się aktorstwem bez poczucia winy. Ale gdybym nigdy nie dowiedziała się co to macierzyństwo, umarłabym - wyznaje aktorka.

Dwie córeczki Bellucci: Deva i Léonie są owocem jej związku Vincentem Cassellem, Francuzem pochodzącym z paryskiej bohemy. Aktorskie małżeństwo żyje pomiędzy trzema domami: w Londynie, Paryżu i Rzymie oraz planuje kupno kolejnego w Brazylii. O swoim związku gwiazda mówi szczerze: Nie rozmawiamy ze sobą o filmach czy pracy na planie filmowym. Nigdy nie wtrącam się w aktorskie wybory Vincenta i on nie komentuje moich. Jesteśmy bardzo niezależni, żyjemy w różnych światach: jego przyjaciele są jego przyjaciółmi, moi są zupełnie inni. Nie dzielimy wszystkiego ani nie jesteśmy ze sobą bez przerwy.

W 2013 roku w kinach pojawi się nowy film z udziałem gwiazdy: Czas nosorożca w reżyserii Bahmana Ghobadi.

Zobacz kampanię reklamową Dolce & Gabbana z piękną Monicą Bellucci w roli głównej:Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 21.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Monica Bellucci w reklamie Cisowianki! Piękna gwiazda po raz drugi w reklamie polskiej wody
Monica Bellucci w reklamie Cisowianki! Piękna ...

Monica Bellucci wystąpiła w kolejnej reklamie polskiej wody mineralnej Cisowianka Perlage. Włoszka, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata, jak zwykle zaprezentowała się doskonale. Bellucci zachęca do picia Cisowianki w malowniczym miasteczku ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...