szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

MONIKA ZAMACHOWSKA zdradza szczegóły ślubu w Party. Photoshop roku?

Monika Zamachowska pojawiła się na okładce Party ze swoim świeżo upieczonym mężem. Para zdecydowała się zdradzić szczegóły swojego ślubu. Jak widać na okładce celebrytka wprost promienieje ze szczęścia!

Tagi: monika richardson slub, monika zamachowska, party, śluby gwiazd, zbigniew zamachowski

MONIKA ZAMACHOWSKA zdradza szczegóły ślubu w Party. Photoshop roku?

fot: mat. prasowe

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski niedawno wzięli ślub. Co prawda początkowo ceremonia owiana była tajemnicą, którą teraz sami zainteresowani postanowili zdradzić. Para pojawiła się na okładce magazynu Party z dość wymownym tytułem Ślub roku, gdzie prezentują piękne zdjęcia z tego wydarzenia plus ujawniają szczegóły tego wyjątkowego dnia.

Celebrytka bardzo się stara by o niej mówiono, nie biorąc pod uwagę faktu czy jest to równie dobre dla jej męża. Jak widać aktor jest tak zakochany, że decyduje się na wywiady, o które jakiś czas temu nikt by go nie podejrzewał.

Zobacz też Beata Tadla i Jarosław Kret wzięli ślub? >>>>

Kolejna okładkowa para! Czy oprócz relacji ze ślubu możemy spodziewać się również newsów z kolejnych etapów związku Państwa Zamachowskich? Jeśli tak celebrytka z pewnością zadba o to, aby media były dobrze poinformowane!

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 12.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...