szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kasia Sokołowska sylwetka

KASIA SOKOŁOWSKA. Biografia specjalistki od pokazów mody

Kasia Sokołowska. Producent i scenograf polskich eventów modowych. Jurorka TopModel. Szara eminencja w polskiej branży. To właśnie ona ma nieoficjalny monopol na organizację większości polskich pokazów mody. Sprawdź sylwetkę Kasi Sokołowskiej!

Tagi: kasia sokołowska, Katarzyna Sokołowska, pokazy 2013, polska moda 2013, sylwetki gwiazd, top model

Kasia Sokołowska - sylwetka gwiazdy

Kasia Sokołowska, polska scenograf i reżyser pokazów. Poznaj sylwetkę gwiazdy! fot. sesja Gali

fot: EB

Kasia Sokołowska. Od ponad 16 lat reżyseruje najważniejsze polskie pokazy mody oraz eventy show biznesowe. Zajmuje się scenografią, produkcją, podbiera muzykę, wybiera modelki, nadzoruje backstage, a w czasie pokazu z ogromnymi słuchawkami w uszach koordynuje przebieg całego show.

Jak sama przyznaje jest wielką fanką swojej pracy. Pracoholizm? Raczej całkowite oddanie się pasji - tłumaczy. Rocznie organizuję około 70 eventów oraz produkuję niemalże wszystkie pokazy polskiego Fashion Week w Łodzi. Rzeczywiście, sporo tego jest. Ale nie jestem pracoholiczką. Uwielbiam swoją pracę, a do każdego projektu staram się podchodzić kreatywnie. Pokazy z reguły mają identyczną koncepcję. Modelki wychodzą, pozują i wracają na backstage. Moja praca polega głównie na tworzeniu klimatu kolekcji. Ubranie to 50 % sukcesu, kolejne pięćdziesiąt to dobrze organizowany pokaz, stosowna playlista, oświetlenie... - mówi.

Studiowała na czterech kierunkach. Poznała tajniki dziennikarstwa, badała kulturę popularną na kulturoznawstwie, kształciła także warsztat na aktorstwie i reżyserii. Zawsze jestem w biegu. Poszukuję czegoś nowego. Jestem spragniona wiedzy. Studia pomogły mi odpowiedzieć na pytanie, co chcę robić w życiu, a jakiej pracy za żadne skarby nie mogę się podjąć.  Już w trakcie studiów organizowałam pokazy. Po ukończeniu uczelni nie miałam wyboru - poszłam w modę. Chociaż, teatr też mnie bardzo ciągnął.

W trzeciej edycji programu Top Model Kasia pojawiła się także w roli jurorki. Branża niezwykle ciepło przyjęła tę wiadomość. W końcu właściwa osoba na właściwym miejscu - mówili. Sokołowska nie tylko świetnie się sprawdziła w telewizji, ale także stała się ikoną  stylu milionów polskich czterdziestolatek.

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 25.11.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...