szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

My Słowianie jedzie na Eurowizję!

Wiemy już kto będzie reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizji! Tak jak przypuszczaliśmy do Danii pojedzie Donatan i Cleo z hitem My Słowianie! Myślicie, że My Słowianie ma szansę na wygraną?

Tagi: cleo, Donatan, my słowianie

my słowianie donatan cleo

Angielska wersja "My Słowianie" jedzie na Eurowizję!

fot: Materiały Prasowe

Choć o wyjeździe Donatana i Cleo na konkurs Eurowizji mówiło się już od dawna, TVP ani Donatan nie potwierdzali tej informacji. Jakiś czas temu Cleo i Donatan pochwalili się na Facebooku zdjęciami z negocjacji w gmachu TVP, jednak w sprawie decyji o wzięciu udziału w konkursie postanowili poradzić się swoich fanów. Ci wyrazili pełne poparcie dla wyjazdu artystów do Kopenhagi, ale zastrzegali - tylko z polską wersją piosenki!

W tym roku po raz pierwszy kandydat nie został wyłoniony przez plebiscyt, w którym mogli brać udział Polacy, ale przez specjalną komisję. TVP przyznała, że otrzymywała wiele listów, w których widzowie przekonywali do wybrania Donatana i Cleo. Jak widać negocjacje zakończyły się sukcesem i piosenka o zaletach polskich dziewczyn zostanie zaprezentowana całej Europie.

Ta najbardziej popularna piosenka ostatnich kilku miesięcy, zgodnie z wymogami konkursu, zostanie skrócona z obecnych 3 minut i 10 sekund do maksymalnie 3 minut. TVP rozważa też przygotowanie jej polsko-angielskiej wersji językowej do prezentacji w konkursie - głosi oficjalne oswiadczenie TVP.- Mamy to, czego nie ma nikt inny.

Donatana i Cleo zobaczymy w koncercie półfinałowym 8 maja. Festiwal odbędzie się w Kopenhadze, a transmisję obejrzymy w TVP.

Myślicie, że My Słowianie spodoba się europejskiej publiczności?

Dowiedz się więcej o wykonawcach hitu My Słowianie! >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 26.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Czy Cleo wystąpi w Tańcu z gwiazdami? ZNAMY odpowiedź!
Czy Cleo wystąpi w Tańcu z ...

Czy Cleo zatańczy w nowej edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Na to pytanie opowiedział Donatan, producent, z którym Cleo stworzyła hit My Słowianie.

Kolekcja Cleo: Bluzy i koszulki ze słowiańskimi motywami!
Kolekcja Cleo: Bluzy i koszulki ze ...

Cleo zaprojektowała kolekcję słowiańskich ubrań! Sława teledysku My Słowianie sprawiła, że pokochaliśmy ludowe motywy. W linii Cleo znajdziesz bluzy i koszulki, które łączą hiphopowy styl ze słowiańskimi wzorami. Zobacz kolekcję Cleo!