szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Na co Aneta Zając wyda nagrodę z Tańca z Gwiazdami? My już wiemy!

Aneta Zając w Tańcu z Gwiazdami zdobyła nie tylko Kryształową Kulę, ale i 100 tys. złotych. My już wiemy, na co aktorka przeznaczy tę nagrodę. Zobacz, co Aneta Zając planuje zrobić z wygraną!

Tagi: aneta zając, taniec z gwiazdami

Aneta Zając ma romans ze Stefano Terrazzino? Matka Stefano Terrazzino potiwerdza?

Aneta Zając nie wyda nagrody z Tańca z Gwiazdami na egzotyczne wakacje czy markowe ubrania. Choć gwiazda rzadko o tym mówi, jej synowie są wcześniakami i wymagają drogiej rehabilitacji. Opieka lekarska, specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń, a do tego zajęcia - niestety, to wszystko jest bardzo kosztowne.

Aktorka postanowiła nie wydawać całej sumy, ale rozsądnie ją ulokować i korzystać z odsetek. Aneta Zając należy do oszczędnych gwiazd i nie potrzebuje przeznaczać wielkich pieniędzy na własne kaprysy czy kosztowne hobby.

Jak napisał Pudelek, bliscy gwiazdy są pewni, że Aneta założy dla swoich synów lokatę, która w przyszłości zapewni im pieniądze na edukację:

Postanowiła całą wygraną włożyć na lokatę wysokoprocentową - twierdzi znajomy Anety Zając. Razem ze swoją menedżerką są teraz na etapie przeglądania ofert bankowych. Uważa, że na bieżące wydatki jest w stanie zarobić sama, a wygraną traktuje jak prezent od losu, który trzeba jak najlepiej wykorzystać. Chce pomnożyć zarobione pieniądze, by po latach mieć na edukację Michała i Roberta. Ona jest bardzo oszczędna. Musi myśleć o przyszłości synów.

Aneta mogła zarobić kolejne 100 tysięcy dzięki roli w Przyjaciółkach. Wolała jednak nie przyjąć propozycji, niż grać w jednym serialu z Mikołajem Krawczykiem.

Zobacz, co Aneta Zając mówi o byciu mamą bliźniaków >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 06.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również