szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
O czym jest nowy program Agnieszki Szulim? Kiedy i gdzie będzie można go oglądać?

NA JĘZYKACH, nowy program AGNIESZKI SZULIM w TVN od 3. lutego 2013! Znamy szczegóły dotyczące programu!

Nowy program Agnieszki Szulim NA JĘZYKACH emitowany będzie od 3 lutego 2013 na antenie telewizji TVN. Zdradzamy, o czym będzie program słynnej dziennikarki. Kiedy będzie emitowany? Kto będzie pierwszym gościem Agnieszki Szulim?

Tagi: agnieszka szulim, agnieszka szulim nago, agnieszka szulim tvn, agnieszka szulim tvp, na jezykach, na językach tvn, Natalia Siwiec, nowy program szulim, ramówka tvn wiosna 2013, szulim agnieszka, szulim na językach, szulim wojewódzki, tvn

NA JĘZYKACH, nowy program AGNIESZKI SZULIM w TVN od 3 lutego 2013!

Nowy program Agnieszki Szulim NA JĘZYKACH w TVN!

fot: Materiały prasowe TVN

Agnieszka Szulim do tej pory dziennikarka Telewizji Polskiej, postanowiła spróbować swoich sił w telewizji niepublicznej. Czy to za namową Kuby Wojewódzkiego, z którym prowadziła audycję w radiu Eska, Zwolnienie z WF-u, czy może z chęci wzięcia spraw we własne ręce, dziennikarka postanowiła prowadzić swój autorski program, pod tytułem NA JĘZYKACH. Początkowo spekulowano, że współprowadzącą miała być Natalia Siwiec. Wiadomo już jednak, że TVN zrezygnował ze współpracy z atrakcyjną modelką.Chcesz wiedzieć o czym będzie program Agnieszki Szulim? Kiedy będzie emitowany? Kto będzie gościem w pierwszym odcinku?

NA JĘZYKACH Agnieszki Szulim, czyli kulisy polskiego show-biznesu

Nowy program Agnieszki Szulim NA JĘZYKACH, swoją formuła będzie przypominał z jednej strony Co za tydzień Oliviera Janiaka, z drugiej zaś Magiel Towarzyski Karoliny Korwin Piotrowskiej. Agnieszka Szulim chciała bowiem w jednym programie połączyć talk-show, magazyn plotkarski i newsroom.

Fabuła programu będzie opierała się głównie na odkrywaniu przed widzami kulisów świata polskiego show-biznesu oraz marketingu medialnego. W każdym odcinku dziennikarka będzie odkrywać sekrety najgorętszych wydarzeń, plotek i trendów w branży medialnej. Celem programu jest ukazanie świata gwiazd i dziennikarzy od podszewki. W każdym odcinku wypowiadać się będą dziennikarze, eksperci z branży, ale także sami celebryci.

Kiedy i gdzie będzie można oglądać program NA JĘZYKACH? Kto będzie gościem Agnieszki Szulim?

Program Agnieszki Szulim będzie można oglądać już od 3 lutego 2013 na antenie stacji TVN. Poszczególne odcinki będą miały swoją emisję w każdą niedzielę o godzinie 22.00. W pierwszym odcinku, gościem Agnieszki Szulim będzie Perfekcyjna Pani Domu, Małgorzata Rozenek. Czy światło dzienne ujrzą nowe fakty związane z rozwodem Perfekcyjnej Pani Domu?

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały prasowe TVN

Publikacja: 01.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również