szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nagie gwiazdy na Grammy 2013? Jest zakaz odkrywania zbyt wiele

Nagie gwiazdy na GRAMMY 2013 niemile widziane! JENNIFER LOPEZ nie odsłoni już piersi w kreacji VERSACE...

Gwiazdy nago na czerwonym dywanie Grammy to już przeszłość. Na Grammy 2013 przygotowano specjalny dress code i instrukcję, jak artyści mogą być ubrani. Beyonce nie odsłoni już swoich zgrabnych nóg, a piersi Jennifer Lopez będą musiały być już zasłonięte. Wszystko przez... Janet Jackson i Justina Timberlake'a!

Tagi: Grammy, Grammy 2013, grammy 2013 nominacje, grammy 2013 zwycięzcy, gwiazdy nago, j.lo, janet jackson, janet jackson justin, jennifer lopez nago, justin timberlake, kiedy grammy 2013, nagie gwiazdy, nagrody grammy, rihanna nago, rozdanie grammy, Versace

Nagie gwiazdy na GRAMMY 2013 niemile widziane! JENNIFER LOPEZ nie odsłoni już piersi...

Jennifer Lopez i jej słynna kreacja z Grammy 2000, która sporo odsłaniała... Na Grammy 2013 takich obrazków już nie będzie!

fot: Wikimedia Commons

Koniec z nagimi gwiazdami na Grammy! Organizatorzy rozesłali wszystkim gościom gali Grammy 2013 e-maile, w których znajduje się specjalna instrukcja dotycząca tego, jak należy się ubrać na ceremonię. Kategorycznie zabronione są suknie ze zbyt odważnym dekoltem i inne kreacje, które odsłaniają za dużo nagiego ciała!

Rozdanie muzycznych Oscarów to nie tylko święto muzyki, ale i mody. Na czerwonym dywanie gwiazdy muzyki paradują w najnowszych kreacjach od najlepszych światowych projektantów. Niektóre olśniewają swoimi stylizacjami, a inne - wprawiają w zakłopotanie.

Lawina komentarzy posypała się pod adresem Jennifer Lopez, która w 2000 roku na ceremonii pojawiła się w zielonej kreacji Versace z ogromnym wycięciem odsłaniającym piersi i brzuch gwiazdy. W ciągu pierwszych 24 godzin zdjęcie autorki hitu Let's Get Loud w sukni ściągnięto ponad 600.000 razy z oficjalnej strony Grammy! Nie brakowało komentarzy, że kreacja była zbyt odważna. Jeszcze kilka tygodni później analizowano w programach telewizyjnych jej stylizację. To była po prostu ładna sukienka. Nie miałam pojęcia, że wzbudzi tyle zainteresowania - przyznała później J.Lo. Dziś słynną kreację można podziwiać w Muzeum Grammy w Los Angeles.

Amerykanie mają prawdziwą obsesję na punkcie nagości. Po słynnym incydencie (który podobno wcale nie był przypadkiem), kiedy podczas występu na Super Bowl Justin Timberlake odsłonił nagą pierś Janet Jackson, organizatorzy masowych transmisji telewizyjnych, robią wszystko, co w ich mocy, by nie dopuścić do powtórki z rozrywki. I nie chodzi tak naprawdę o moralność, a jak zwykle w przypadku show-biznesu - o pieniądze. Po skandalu z nagą Janet Jackson posypały się pozwy sądowe od oburzonych telewidzów i organizacji...

Rozdanie nagród Grammy 2013 już w nocy z 10 na 11 lutego 2013 czasu polskiego.

Zobacz: Jennifer Lopez na rozdaniu Grammy 2000:
Autor: SuDeK

Zdjęcia: Wikimedia Commons

Publikacja: 09.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KATY PERRY idzie na galę GRAMMY 2013 z… przyjaciółką! Czy to koniec jej związku z JOHNEM MAYEREM?
KATY PERRY idzie na galę GRAMMY ...

Między Katy Perry i Johnem Mayerem nie układa się najlepiej? Na galę wręczenia Grammy 2013 autorka hitu Firework wybierze się z przyjaciółką, a nie swoim facetem! To już kolejna okazja, gdy Katy ...