szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepsze i najgorsze stylizacje polskich gwiazd - kto wygladał najlepiej a kto nie błysnął stylem?

Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy. Kogo z polskich celebrytów wyróżniła Joanna Horodyńska?

Joanna Horodyńska wybrała najlepiej i najgorzej ubrane polskie gwiazdy. Stylistka i polska ikona mody podsumowała w ostatnim magazynie Party stylizacje kilku celebrytów. Kto jej zdaniem zasłużył na pochwałę a kto zaliczył największą wpadkę? Werdykt jest zaskakujący!

Tagi: najgorsze stylizacje gwiazd, najgorzej ubrane gwiazdy, najlepiej ubrane gwiazdy, najlepsze stylizacje gwiazd, stylizacje gwiazd

Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy roku 2013. Kogo z polskich celebrytów wyróżniła Joanna Horodyńska?

Joanna Horodyńska

fot: WBF

Koniec roku to dobry moment na podsumowania, także jeśli chodzi o modę. Znamy już najlepiej i najgorzej ubraną gwiazdę według magazynu Time, teraz czas na ocenę stylu rodzimych gwiazd. Jako pierwsza zabrała głos znana stylistka i ikona moda, Joana Horodyńska, która razem z Adą Fijał, komentuje stylizacje gwiazd na łamach Party. W ostatnim numerze magazynu postanowiła wybrać najgorsze i najlepsze stylizacje roku. Kto jej zdaniem zasłużył na szczególne uznanie a kto wypadł najsłabiej?

Zdaniem Joanny Horodyńskiej na miano najlepszej stylizacji zasługuje biała kreacja Pauliny Krupińskiej z gali Flesz Fashion Night 2013. Sukienka została zaprojektowana przez duet Paprocki&Brzozowski specjalnie dla Miss Polonia.

Kiedy widzę tę kreację mam w głowie piękne, klasyczne suknie od Oscara de la Renty i szyk prosto z Hollywood. Tu wirują odrobina egzotyki i elegancja diwy, a niesforne pióra jako wykończenie rękawów zastępują biżuterię. Jedna barwa i mistrzowsko opanowany chaos wymagających materiałów. Taki strzał w dziesiątkę zdarza się raz na sto lat, czyli następnego takiego przypadku nie dożyję - napisała o sukience Krupińskiej Joanna Horodyńska.

Stylistka rozpływała się także nad granatową suknią Agnieszki Cegielskiej z imprezy Flesz Fashion Night.

W tej stylizacji jest coś teatralnego i realnego. Zastanawiam się, jak to się udało pogodzić. Mamy tu przecież mocny makijaż, misterną fryzurę i świetlistość, która u innych sprawdziłaby się tylko podczas sesji zdjęciowej. Moim zdaniem Agnieszka zyskuje, gdy ma wysoko postawioną poprzeczkę. Korzyść odnosi też to, co ma na sobie. Banały - nie dla niej! Projektanci powinni być przeszczęśliwi i nie wypuszczać takiej perły z rąk.

A teraz dwie gwiazd, które zdaniem Horodyńskiej wypadły najsłabiej: Radosław Majdan i Magda Gessler. Zarówno były bramkarz jaki i słynącą z nienagannego stylu szefowa Kuchennych Rewolucji nie błysnęli w tym roku udanymi stylizacjami. Majdanowi oberwało się za strój z imprezy MTV EMA Pre-Party 2013, na której pojawił się w szerokich spodniach z obniżonym krokiem i w zawadiackim kapeluszu. Magda Gessler została zganiona za stylizację z prezentacji jesiennej ramówki TVN, w której według stylistki, wyglądała infantylnie jak przedszkolak.

Są osoby, którym zmiana z gogusia na luzaka nie wyjdzie nawet za milion lat. Oczywiście rzeczy, które Radek ma na sobie, na kimś innym idealnie by się sprawdziły, ale tutaj naraziły naszego bohatera na śmieszność - skomentowała stylizację Radosława Majdana.

O Magdzie Gessler napisała:

Rozumiem, że można mieć szaloną duszę, ale wykorzystywanie ubioru przedszkolaka do podkreślenia tego faktu to jednak za dużo. Merida waleczna w wersji blond. Przytłaczająca mieszanka z wiatrem w tle. Co z tego, że mocno wieje skoro infantylności wywiać nie może.

Zgadzacie się z Joanną Horodyńską? Czy Magda Gessler rzeczywiście zasłużyła na tak surową ocenę?
Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 26.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również