szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najlepsze blogi kulinarne, najlepsze blogi modowe - zwycięzcy BLOG ROKU

NAJLEPSZE BLOGI: Zwycięzcy konkursu na najlepszy blog

Znamy zwycięzców konkursu na najlepszy blog roku. Wręczono nagrody twórcom najlepszych blogów w sieci. Jaki jest najlepszy blog kulinarny? Kto prowadzi najlepszy blog lifestylowy, polityczny i społeczny? Oto zwycięzcy konkursu na najlepszy blog roku.

Tagi: agata passent blog, anna mucha, ANNA MUCHA BLOG, blog roku, blog roku zwycięzcy, blogerki, blogi jakie najlepsze, blogi moda, blogi o modzie, najlepsze blogerki modowe, najlepsze blogi, najlepsze blogi modowe, polskie blogerki

NAJLEPSZE BLOGI: Gala Blog Roku 2012. Poznaj zwycięzców konkursu na najlepszy blog

Gala Blog Roku 2012. Anna Mucha wręczyła nagrody najlepszym blogerom ubiegłego roku.

fot: WBF

Znamy zwycięzców konkursu Blog Roku 2012. W czwartek, 28. lutego 2013, podczas gali Blog Roku 2012 wręczono nagrody twórcom najlepszych blogów ubiegłego roku. W kapitule konkursu znaleźli się znani polscy blogerzy: Anna Mucha, Agata Passent, Katarzyna Zielińska, Honorata "Honey" Skarbek, Eliza Mórawska, Hanna Knopińska-Grzenkowicz, Marek Kamiński, Marcin Meller, Artur Kurasiński, oraz Rafał Olejniczak.

Spośród wszystkich nominacji, jury nagrodziło 14 najlepszych blogów w tym 10 Najlepszych Blogów 2012 roku w 10 kategoriach tematycznych, Bloga Blogerów oraz Bloga Roku 2012. Przyznano również dwa Wyróżnienia Główne.

W kategorii Ja i moje życie najlepszy blog to 2+4. Zwycięzcą w kategorii Blogi firmowe i profesjonalne został Jacek Kotarbiński i jego blog Subiektywny blog o sztuce marketingu.

Za najlepszy blog Life style uznano Paczki w podróży. - Czytając ten blog mam ochotę rzucić wszystko i zrobić to samo - powiedziała Anna Mucha wręczając nagrodę. W kategorii Zdrowie i kulinaria zwyciężył blog kulinarny Smakołyki alergika. Najlepszym blogiem w kategorii Literackie i kulturalne został Tylko spokojnie. Agata Passent, która wręczała statuetkę skomentowała: - Za moich czasów byli blokersi, teraz są blogersi.

W kategorii Polityka i społeczeństwo zwyciężył blog Na marginesie życia, którego autor, z uwagi na zawód kuratora sądowego, chciał pozostać anonimowy. Najlepszy blog o sztuce to Zuchrysuje.pl.

W nowej kategorii w tegorocznym konkursie, kategorii VLOG wygrał Kolorowy VLOG. Statuetka dla najlepszego bloga w kategorii młodzieżowej - Teen powędrowała do autorki bloga Cztery żywioły.

Blog roku 2012 okazał się blog kulinarny From movie to the kitchen, co po raz kolejny udowadnia, że Polacy zakochali się w sztuce gotowania. Tytuł Blogera Blogerów przypadł autorce bloga Zwierz popkulturalny. Specjalne wyróżnienia otrzymali również blogi: Podążam swoją drogą; Ona ma siłę oraz Piksele.

Dochód z konkursu SMS w całości został przekazany na rzecz fundacji Marka Kamińskiego.

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 01.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Blogerki chwalą się kolekcjami butów. Ile par butów ma Maffashion, a ile Jessica Mercedes?
Blogerki chwalą się kolekcjami butów. Ile ...

Blogerki modowe postanowiły zaprezentować zawartość swoich szaf. Tym razem nie chodzi jednak o ubrania, ale o ogromne kolekcje butów, którymi zdecydowały się pochwalić Maffashion i Jessica Mercedes. Zobaczcie ich kolekcje na sezon ...

Zimowe stylizacje blogerek modowych. Która z blogerek rozgrzeje Cię stylizacją?
Zimowe stylizacje blogerek modowych. Która z ...

Zima to czas, kiedy większość naszych stylizacji ukrywamy pod kurtkami lub płaszczami. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie propozycje na ten zimowy okres wybrały blogerki! Zobacz i oceń najlepsze zimowe stylizacje blogerek modowych! HOT or ...