szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Maff i Jessica Mercedes w sesji dla Gali

Najlepsze polskie blogi modowe MAFFASHION i JEMERCED wkrótce w magazynie GALA!

Juliett MAFF Kuczyńska i Jessica Mercedes - najpopularniejsze polskie blogerki modowe już wkrótce w specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Gala! Na pewno będzie szykownie i nad wyraz stylowo!

Tagi: blogerki, blogerki modowe, fashionistki, gala, jemerced, jemerced blog, jessica mercedes, jessiki mercedes, julliet kuczynska, maff, maff blog, maff facebook, maff fashion, magazyn gala, najlepsze polskie blogerki modowe, najlepsze polskie blogi modowe

Najlepsze polskie blogi modowe MAFFASHION i JEMERCED wkrótce w magazynie GALA!

Jessica Mercedes, Juliet MAFF Kuczyńska i inne blogerki na backstage'u sesji zdjęciowej dla Gali

fot: www.facebook.com/jemerced

MAFF i Jessica Mercedes w jednej sesji zdjęciowej? Na to wygląda! Na profilu JEMERCED na Facebooku pojawiły się zdjęcia najlepszych polskich blogerek modowych z backstage'u sesji zdjęciowej dla dwutygodnika Gala. O co chodzi?

Jessica Mercedes na swoim profilu opublikowała wspólne zdjęcie z dziewczynami z enigmatycznym opisem: Team z wczorajszej sesji dla Gali! Na fotce widzimy czołówkę autorek blogów modowych z Maff i Jessiką na czele. Na innej focie pojawia się sama autorka bloga JEMERCED z opisem Total look ZARA. więcej zdjęć wkrótce w magazynie.

Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny już wkrótce zobaczymy w sesji zdjęciowej w Gali. To zresztą nie jest pierwszy tajemniczy projekt, w który zaangażowana jest Juliett MAFF Kuczyńska. Jak niedawno informowaliśmy was, blogerka szykuje niespodziankę wraz z top modelką, Magdą Frąckowiak.

Zobacz: MAFF i Magda Frąckowiak: wspólny projekt. O co chodzi?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: www.facebook.com/jemerced

Publikacja: 11.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również