szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Najseksowniejsi mężczyźni wszech czasów: Ranking Harper's Bazaar

Uwielbiacie seksownych facetów? Magazyn Harper's Bazaar stworzył ranking 25. najseksowniejszych mężczyzn wszech czasów. Nie brakuje tam naszych ulubionych aktorów czy muzyków. Zobaczcie, kto znalazł się na liście najseksowniejszych facetów świata!

Tagi: Johnny Depp, najseksowniejsi aktorzy, PHARRELL WILLIAMS, ryan gosling, seksowni faceci

Najseksowniejsi mężczyźni wszechczasów: Ranking Harper's Bazaar

Która z nas nie lubi seksownych facetów w filmach, reklamach czy teledyskach? Ryan Gossling, Johnny Depp czy Pharrell Williams to mężczyźni, których zdjęcia mogłybyśmy oglądać bez końca. Jak się okazuje, nie tylko my!

Magazyn Harper's Bazaar ogłosił listę 25 najseksowniejszych mężczyzn wszech czasów. Na liście znaleźli się tacy przystojniacy jak Brad Pitt czy Leonardo DiCaprio, ale też legendy kina - Paul Newman, Marlon Brando i Robert Redford.

Sprawdźcie też ranking najseksowniejszych kobiet świata >>>

Jeśli jesteście ciekawe, kogo redakcja Harper's Bazaar umieściła w zestawieniu, zajrzyjcie do naszej galerii. Przyznajemy, że niektóre nazwiska nieco nas zaskoczyły, ale jest tam też sporo seksownych facetów, którzy znajdują się również na naszych listach największych przystojniaków. Zobaczcie same!

poprzedni
nastepny
Brad Pitt

Brad Pitt - Brada nie trzeba nikomu przedstawiać. Uwielbiałyśmy go w Fight Clubie, uwielbiamy w Bękartach wojny. Przystojny mężczyzna, świetny aktor, wspaniały ojciec. Mężczyzna idealny?

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 05.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...