szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Jemioł u Kuby Wojewódzkiego o cenach swoich ubrań

Najtańszy t-shirt od Jemioła kosztuje 350 złotych?! "Snobizm jest wpisany w modę" - odpowiada projektant

Ile kosztuje najtańsza koszulka projektu Łukasza Jemioła? Okazuje się, że dość sporo. W programie Kuby Wojewódzkiego projektant tłumaczył się, dlaczego ubrania z jego kolekcji są takie drogie. Przekonują was te argumenty?

Tagi: ceny ubrań jemioła, kolekcja łukasz jemioł, łukasz jemioł, ubrania łukasz jemioł

Łukasz Jemioł

fot: kuba.tvn.pl

Gościem Kuby Wojewódzkiego był znany projektant mody Łukasz Jemioł. Jednym z najgorętszych tematów rozmowy były ceny ubrań z kolekcji projektanta, które jak przytoczył Kuba, wahają się od 350 do nawet 500 złotych za najtańszy t-shirt.

- Nie, nie prawda! Za 260 złotych - zdementował Łukasz Jemioł. Jednak i taka cena za zwykłą koszulkę wydała się Kubie zbyt wysoka, dlatego poprosił projektanta o wyjaśnienie skąd takie sumy.

- Wynika to z tego, że nie jesteśmy dużą firmą odzieżową. Poza tym moja marka nie jest dla wszystkich. Ja mam modę dość specyficzną, modę, która nie jest dosłowna - powiedział projektant. Jego zdaniem o wiele bardziej opłaca się zainwestować w dobre jakościowo ubrania, bo paradoksalnie wtedy właśnie kupujemy najoszczędniej.

Ł.J: Wystarczy, że klientka dołoży u mnie 200 złotych i kupi coś niepowtarzalnego.

Kuba: To jest cholernie dużo! Wchodzi do sklepu czteroosobowa rodzina i mówi: Chodźcie nie będziemy jedli, kupimy sobie t-shirt Jemioła.

Ł.J: Ale lepiej jest kupić w sezonie trzy wartościowe rzeczy niż dziesięć w sieciówkach, bo po dwóch praniach wyrzucamy je do kosza. Ludzie, którzy nie mają pieniędzy postępują właśnie w ten sposób.

Przekonują was argumenty Łukasza Jemioła? Czy ubrania od polskich projektantów rzeczywiście powinny tyle kosztować?

Autor: JW

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 25.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również