szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Lista najważniejszych postaci w świecie mody

Najważniejsze osoby branży mody ranking

Portal The Business of Fashion opublikował ranking 500 najważniejszych postaci w branży mody! Wiemy już, kto rządził modą w roku 2013.

Tagi: anna dello russo, anna wintour, michael kors, ranking 2013, The Business of Fashion, tom ford

Najważniejsze osoby branży mody ranking

fot: Materiały Prasowe

Od piosenkarzy, dziennikarzy i stylistów po dyrektorów castingów czy dyrektorów generalnych - na liście 500 najważniejszych osób w branży mody znaleźć można postacie z 27 państw, starannie dobrane przez ekspertów z The Business of Fashion.

Kogo znajdziemy na prestiżowej liście? Oczywiście naczelną amerykańskiego Vogue'a Anne Wintour, Annę dello Russo z wydania japońskiego i Emmanuelle Alt z Vogue Paris. Wśród projektantów wyróżnieni zostali m.in. włoski duet Dolce & Gabbana, Tom Ford, Michael Kors oraz Victoria Beckham.

W rankingu przeważają projektanci - jest ich aż 118, ale nie tylko oni rządzą branżą mody. 33 modelki, 95 dyrektorów, 70 dziennikarzy... Liczby można wymieniać długo, a poza wskazaniem czyje nazwiska znawca mody powinien znać, ranking pokazuje jeszcze jedno. Świat mody tworzą nie tylko ci, których oglądamy na pokazach czy w kolorowych magazynach, ale też setki osób, które z dala od reflektorów kreują trendy i wyznaczają kierunki na kolejne sezony.

Autor: J.M.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 30.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...