szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Narzeczona Artura Boruca, Sara Mannei, jest blogerką!

Sara Mannei, narzeczona Artura Boruca, jest blogerką! Wraz z siostrami, Nadią i Ines prowadzi blog SIN by Mannei. Dowiedz się więcej o blogu Sary Mannei.

Tagi: BLOG SARY MANNEI, blog SIN by Mannei, blogerki modowe, narzeczona Artura Boruca, sara mannei

Narzeczona Artura Boruca, Sara Mannei, jest blogerką!

fot: SIN by Mannei Facebook

Od jakiegoś czasu Artur Boruc jest związany z Sarą Mannei. Być może nie każdy wie, że ukochana piłkarza jest... blogerką! Wraz z siostrami, Nadią i Ines, prowadzi blog o modzie, na którym dziewczyny prezentują swoje stylizacje. Mowa o blogu SIN by Mannei.

Patrząc na blog sióstr Mannei nie sposób oprzeć się wrażeniu, że jest on na bardzo wysokim poziomie. Dziewczyny noszą ubrania drogich marek (u nich ubrania i dodatki Chanel to nie jest nieosiągalne marzenie, ale zwyczajna codzienność), mają idealne makijaże i fryzury, a ich zdjęcia przypominają profesjonale modowe sesje zdjęciowe.

Przeczytaj więcej o BLOGERKACH MODOWYCH!

Jak dziewczyny wpadły na pomysł założenia bloga? O tym opowiedziała Nadia Mannei w rozmowie z Vumag.pl.

Ideą założenia bloga była chęć bycia wsparciem dla czytelniczek. Nie jak to często jest mylnie odbierane - chęć pokazania się. Pochodną tego jest fakt dzielenia jednego bloga na trzy siostry, trzy zupełnie inne dziewczyny. Uznałyśmy, że działając razem jesteśmy w stanie trafić do większego grona czytelniczek. Istotą „pomagania” dziewczynom w codziennym porannym dylemacie, gdy załamują ręce przed swoją szafą, nie jest wrzucanie suchych zdjęć. Jest nią kontakt, udzielanie porad, czasem zwykła rozmowa - powiedziała blogerka.

Myślicie, że blog SIN by Mannei będzie hitem?

Autor: Kinga

Zdjęcia: SIN by Mannei Facebook

Publikacja: 20.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również