szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sylwetka Zuzanny Bijoch

Nastolatka, która podbiła Nowy Jork. Kim jest ZUZANNA BIJOCH?

Zuzanna Bijoch. Ma zaledwie 19 lat i liczne sukcesy na nowojorskim wybiegu. Poznajcie młodą następczyni Anji Rubik!

Tagi: kim jest zuzanna bijoch, polskie modelki, polskie modelki na, zuzanna bijoch, zuzanna bijoch dolce & gabbana, zuzanna bijoch naga, zuzanna bijoch tom ford, zuzanna bijoch wymiary

Zuzanna Bijoch

Zuzanna Bijoch, fot. Facebook

fot: EB

Zachwycają się nią zagraniczni styliści, sławni fotografowie zapraszają na sesję, a domy mody wybierają ją na twarz swoich kolekcji. 19-latka z Katowic na stałe mieszkająca i robiąca karierę w Nowym Jorku. Amerykańskie marzenie czy mozolna praca?

W Polsce o Zuzannie Bijoch mówi się jako o nastoletniej następczyni Anji Rubik. Nie ma tu nic dziwnego, droga do sukcesu modelek zaczynała się podobnie. W 2007 roku 13-letnia Zuzanna wygrała konkurs modelek D'vision. Następnie dołączyła do prestiżowej agencji Next Models. Dwa lata później wyjechała na kontrakt do Tokio. Prawdziwym przełomem był jednak pokaz Georges Chakra na paryskim wybiegu (2010). Później propozycje pojawiały się jak grzyby po deszczu. Prada, Alexander McQueen, Valentino - to tylko kilka marek, których młoda Polka była ambasadorką.

Modelling nie jest jednak wymarzonym zawodem modelki. Jak przyznała Bijoch, to tylko chwilowa praca. - Marzy mi się kariera na Wall Street - dodaje Zuzanna.

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 07.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?

Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Modelka przyznała, że mimo napiętego grafiku, ma wolne przez cały sierpień. Zobaczcie, jak Zuzanna Bijoch zamierza spędzić wakacje!