szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Piotr Kukulski sprzedał willę po ojcu!

Natalia KUKULSKA straciła dom po zmarłym ojcu! Jej przyrodni brat sprzedał rodzinny majątek!

Przyrodni brat Natalii Kukulskiej sprzedał dom po ich zmarłym ojcu, kompozytorze Jarosławie Kukulskim. Tym samym majątek rodziny zmienia właściciela! Piotr Kukulski pozbył się willi na warszawskich bielanach, ponieważ potrzebuje pieniędzy. Zobacz, co na to sama Natalia Kukulska?

Tagi: brat natalii kukulskiej, jarosław kukulski, na żywo, natalia kukulska, pikej, Piotr Kukulski

Natalia Kukulska straciła dom po zmarłym ojcu! Jej przyrodni brat sprzedał rodzinny majątek!

Przyrodni brat Natalii Kukulskiej sprzedał willę po zmarłym ojcu.

fot: WBF

Przyrodni brat Natalii Kukulskiej sprzedał willę na warszawskich Bielanach po ich zmarłym ojcu, kompozytorze Jarosławie Kukulskim. Piotr Kukulski pieniądze pochodzące ze sprzedaży willi po ojcu przeznaczy na inwestycję w... swój talent. Planuje zrobić karierę muzyczną w USA!

Jak wyjawił na łamach Na Żywo: - Sprzedałem bez wahania. Potrzebowałem pieniędzy, żeby zrealizować plany biznesowe. Zainwestowałem w nieruchomości, planuję wyjazd do Stanów, gdzie będę nagrywać piosenki.

Natalia nie skomentowała decyzji brata. Ale na pewno nie wpłynie ona przychylnie na ich relacje. Nawiasem mówiąc, piosenkarka od dwóch lat nie rozmawia z Piotrem Kukulskim i nie utrzymuje z nim żadnych kontaktów. Nie planuje tego zmienić. Na pewno sprzedaż domu po ukochanym ojcu, Jarosławie Kukulskim nie wpłynie na wybuch eksplozji uczuć rodzeństwa. Gwiazda za wszelką cenę nie chce w żaden sposób być kojarzona ze swoim bratem. Obawia się, że raper swoim zachowaniem sukcesywnie niszczy reputację nazwiska Kukulski.

Zresztą relacje między Natalią Kukulską a jej przyrodnim bratem nigdy nie należały do przykładnych. Piosenkarka nie ukrywała, że Piotr Kukulski nie jest jej ulubieńcem. Branża muzyczna w Polsce także się na nim nie poznała. Piotr próbował wielokrotnie zaistnieć jako muzyk-raper. Bez rezultatu. Nie zraża się jednak nieprzychylną atmosferą wokół swojej osoby. Będzie próbował swoich sił za Oceanem. Jest przekonany, że jego twórczość w USA na pewno zostanie doceniona, a on sam odniesie ogromny sukces.

Cóż podobno wiara czyni cuda...!

Autor: AM

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 15.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NATALIA KUKULSKA w stylizacji boho na Warsaw Fashion Week. Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT?
NATALIA KUKULSKA w stylizacji boho na ...

Natalia Kukulska jako ambasadorka tegorocznego Warsaw Fashion Week pojawiła się w dosyć nietypowej stylizacji. Wokalistka znana z prostego stylu tym  razem postawiła na boho. Stylizację gwiazdy oceniacie jaki HIT czy KIT?

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...